"Bawi nas piłka" - Orliki wygrywają turniej.

Dobrych wieści ciąg dalszy, tym razem próbkę swoich umiejętności dała drużyna Orlików Starszych (rocznik 2005), która pod przewodnictwem trenera Norberta Czapki wygrała w Namysłowie turniej „Bawi nas piłka”. Jest to cykl rozgrywek dla najmłodszych zawodników, który odbywa się w różnych miastach naszego województwa.

W Namysłowie nasi zawodnicy, okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze. W drodze do finału w pokonanym polu „żółto-niebiescy” zostawili: Start Namysłów 2006 (5:0), UKS Bąkowice (5:0), MKS Wołczyn (4:1), Start II Namysłów (4:0). W „wielkim finale”, młodzi piłkarze Stali pokonali Start Namysłów 2:0, tym samym wygrywając turniej.

W całym turnieju, nasza drużyna może się pochwalić bardzo dobrą grą ofensywną zdobywając aż 20 goli, ale także miała najlepszą defensywę, tracąc tylko jedną bramkę.

Stal: Miłosz Jecheć, Oliwer Skrzypnik - Mateusz Podgórki, Tomasz Wionczek, Mateusz Zieliński, Krzysztof Duliniec, Paweł Ziemba, Szymon Zalewski, Damian Sobyra , Fabian Sikora.

Trener: Norbert Czapka

Gratulujemy!