Dziękujemy!

W dniu dzisiejszym (30.03.2017) w Sali Wielkiej Stropowej Ratusza w Brzegu, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Burmistrza Brzegu, Jerzego Wrębiaka dla zawodników, trenerów i działaczy za rok 2016. Nie mogło na niej zabraknąć oczywiście „naszych”, którzy swoimi wynikami promują klub oraz miasto Brzeg.

Jak co roku, Burmistrz naszego miasta Pan Jerzy Wrębiak postanowił uhonorować i docenić środowisko sportowe w Brzegu. Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe wręczono ponad 150 osobom, zarówno zawodnikom, trenerom jak i działaczom. Niezmiernie było nam miło, kiedy w gronie wielu wspaniałych sportowców (Natalia Bajor, Wojciech Pszczolarski czy Adrian Tekliński) oraz całej rzeszy innych utytułowanych sportowców, znalazło się miejsce dla naszych zawodników. I nie mówimy tutaj tylko o seniorach, którzy awansowali do III ligi ale także o młodzieży oraz ich trenerach.

W gronie uhonorowanych drużyn oprócz BTP Stal Brzeg znalazły się KSK Stal Brzeg, Gredar Futsal Team Brzeg czy MKS „Szóstka” Brzeg. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkim wyróżnionym sportowcom, trenerom oraz działaczom jeszcze raz gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów a Panu Burmistrzowi Jerzemu Wrębiakowi dziękujemy za docenienie naszych działań i „przyrzekamy” że postaramy się aby rok 2017 nie był gorszy od poprzedniego:-) Doceniając wkład miasta oraz Pana Burmistrza Jerzego Wrębiaka w rozwój piłki nożnej w Brzegu z rąk Marcina Nowackiego, otrzymał on pamiątkowy plakat z autografami wszystkich zawodników.

Powiązana galeria: