ECO OLJ: Stal - Odra Opole 2:2

W rozegranym awansem, meczu 20 kolejki ECO Opolskiej Ligi Juniorów, nasza drużyna zremisowała (2:2) z liderem rozgrywek Odrą Opole. Dwa gole dla Stali w tym meczu, zdobył Urysz co dało nam jedynie jeden punkt.

Mecz z Odrą Opole był najlepszy spotkaniem naszej drużyny w tym sezonie w ECO OLJ. Zawodnicy grali szybko i dokładne stwarzając sobie kilka sytuacji a jeśli do tego dodamy uważną grę w obronie – to mamy czego żałować.

W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły ładne widowisko. Było dużo walki a ta część stała na bardzo wysokim poziomie ale bramki nie padły.

W drugiej części, nasza drużyna po dwóch golach Urysza (głową po rogu oraz nogą po rzucie wolnym) wychodziła na prowadzenie ale dwukrotnie rywale wyrównywali. Mimo, lekkiej przewagi, zremisowaliśmy ale naszym zawodnikom należą się brawa za walkę i postawienie się wyżej notowanym rywalom.

ECO Opolska LJ, XX kolejka

Stal – Odra Opole 2:2

(Urysz)

Stal: Bentkowski (84’ Krężel) – Kozak, Szpulak, Urysz, Gawroński, Firek, Kędra, Dziedzic, Mendak, Krej (78’ Grudziński), Wystrach. Trener: Bartosz Kowalski.