Juniorzy "gromią"!

Udaną inaugurację w Opolskiej Lidze Juniorów, zaliczyli nasi juniorzy prowadzeni przez trenera Bartosza Kowalskiego. W I kolejce, rozegranej na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Brzegu, pokonali rówieśników ze Swornicy Czarnowąsy 9:1.

Kibice zgromadzeni na tym meczu (około 50 osób), mieli wielkie powody do radości. Nasi młodzi zawodnicy, kontrolowali grę i przeważali w każdym aspekcie. Do przerwy Stal wygrywała 2:0, a worek z bramkami otworzył się w II połowie.

Stal Brzeg – Swornica Czarnowąsy 9:1

Bramki: 4 x Dziedzic, Jabłoński, Dykus, Masłowski, Hrynczyszyn, Kędra.

Skład Stali:

Piotr Górski – Adam Jabłoński, Maciej Szpulak, Mateusz Tokarczyk (68’ Gracjan Hrynczyszyn), Sebastian Drozd, Dawid Dziedzic, Grzegorz Doszna, Patryk Dykus (62’Piotr Ursz), Kacper Kędra, Michał Masłowski, Marcin Mendak.

Trener: Bartosz Kowalski

Następny mecz nasi juniorzy zagrają 29.08.2015 (godz. 11:00) w Mechnicach z miejscowym LZS.