Juniorzy młodsi oraz trampkarze kończą sezon na podium!

Świetne wieści dotarły do nas w weekend z boisk młodzieżowych. Zarówno drużyna trampkarzy Stali, jak i nasi juniorzy młodsi zapewnili sobie 3. miejsca na koniec sezonu w swoich ligach!

Trampkarze w piątek zremisowali z MKS-em Gogolin 2:2. Goście prowadzili już 2:0, ale żółto-niebiescy po trafieniach Adama Zielińskiego i Tomasza Górskiego zdołali wyszarpać bezcenny punkt, który dał ekipie Jarosława Alaksandrzaka awans na 3. miejsce w końcowej tabeli Opolskiej Ligi Trampkarza.

Również z zespołem z Gogolina rywalizowali nasi juniorzy młodsi. Zespół Wojciecha Kaszuba nie dał przeciwnikom żadnych szans, wygrywając 5:0 po bramkach Fabiana Sikory (dwóch), Szymona Widziaka (dwóch) i Bartosza Kusicielka. Nasza drużyna dzięki kompletowi punktów zameldowała się na najniższym stopniu podium, ustępując jedynie Odrze Opole i Pomologii Prószków.

Obu żółto-niebieskim ekipom, ich zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

zdjęcia: Przemysław Nijakowski