JUNIORZY STALI MISTRZAMI OPOLSZCZYZNY!

Z przyjemnością możemy pochwalić się ogromnym sukcesem naszych juniorów, którzy w minionym tygodniu zostali Mistrzami Opolszczyzny! Żółto-niebiescy są najwyżej sklasyfikowaną drużyną juniorów starszych w całym województwie. Pewne jest, że swoje rozgrywki w Lidze Makroregionalnej zakończą na 6. miejscu w tabeli.

W ostatnim meczu na tym poziomie Stalowcy zaliczyli wpadkę, przegrywając z Celulozą Kostrzyn nad Odrą 1:2. Nie przekreśla to jednak bardzo dobrego sezonu w ich wykonaniu, podczas którego w rundzie jesiennej wygrali Opolską Ligę Juniorów, a na wiosnę zajęli wyższą pozycję od innego reprezentanta Opolszczyzny - Pomologii Prószków.

W przerwie sobotniego meczu seniorów z Polonią Bytom Burmistrz Jerzy Wrębiak oraz Janusz Żebrowski - Przewodniczący Wydziału Szkolenia OZPN wręczyli naszym chłopakom puchar, medale oraz czek na kwotę 3000 zł. Serdecznie gratulujemy naszym piłkarzom oraz mamy nadzieję na kolejne sukcesy, również w piłce seniorskiej!

Zawodnicy, którzy sięgnęli po tytuł:

Aleksander FIREK, Dawid GROMNICKI, Patryk KRZYŚCIAK, Konrad NASPIŃSKI, Konrad DOBROWOLSKI, Jakub JANCZAK, Kacper URYSZ, Kamil SKRZYSZOWSKI, Mikołaj KUDRA, Jakub WOLNY, Maksymilian BOŻEK (kapitan), Daniel BIELECKI, Adrian FERKALUK, Oskar SOLECKI, Robert BABIJCZUK, Dawid MOZOŁA, Michał KACZMAR, Filip KAMIŃSKI, Adrian KASZUB, Maksymilian PODGÓRSKI, Kacper PASZKOWSKI, Kacper STAŃKO, Dawid ŁUKASIEWICZ, Łukasz DUDZIK, Jakub JAROSZ, Kamil KITA, Bartosz KUSICIELEK.

Trener: Amin Stitou.

Trener bramkarzy: Marek Szymocha.

Kierownik drużyny: Janusz Dziura.