Kamil Sosna wraca do Stali!

Do rozpoczęcia rozgrywek ligowych pozostał niecały miesiąc a już za trzy tygodnie rozegramy mecz pucharowy z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle, więc czas już aby zaprezentować nowe nabytki Stali przed rundą wiosenną.

Pierwszym „nowym-starym” wzmocnieniem przed rundą wiosenną jest Kamil Sosna (01.03.1999, 190 cm, 83 kg), którego nominalną pozycją na boisku jest środek obrony. Kamila, naszym kibicom nie trzeba przedstawiać bowiem w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 reprezentował już nasza drużynę.

Kamil jest wychowankiem LKS Frydek, ale grał także w takich klubach jak Iskra Pszczyna, Podbeskidzie Bielsko-Biała (juniorzy), FC Wrocław Academy czy Śląsk II Wrocław. Ostatni rok spędził w Hutniku Kraków a ostatnią rundę u lidera IV Ligi opolskiej – Polonii Nysa.

Kamil witamy na pokładzie i życzymy samych takich akcji jak z Agroplonem Głuszyna w meczu pucharowym.