Mecz z Wartą Gorzów bez udziału publiczności

W związku z decyzjami administracyjnymi podjętymi przez Rząd w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii, od soboty (17.10) aż do odwołania wydarzenia sportowe w naszym kraju odbywać się będą bez udziału publiczności. Oznacza to, że kibice nie zobaczą z trybun meczu 14. kolejki III ligi pomiędzy Stalą Brzeg a Wartą Gorzów (sobota 24.10., godzina 14:30).

Wszystkie osoby, które zakupiły karnety na rundę jesienną informujemy, iż w ramach rekompensaty karnety zachowają ważność na trzy pierwsze mecze rundy wiosennej (o ile w tym roku kibice nie powrócą już na trybuny). Oznacza to, że karnetowicze będą mogli za darmo obejrzeć wiosenne spotkania Stali z Rekordem Bielsko-Biała, ROW-em 1964 Rybnik i Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Informujemy ponadto, iż klub intensywnie pracuje nad przeprowadzeniem transmisji z pozostałych meczów domowych w rundzie jesiennej (ligowych - z Wartą Gorzów, Piastem Żmigród i Zagłębiem II Lubin oraz pucharowym - z MKS Kluczbork). O wszelkich szczegółach będziemy informować w trakcie tego tygodnia.