OLJM: Chemik Kędzierzyn-Koźle - Stal 0:5!

Kolejną wygraną w Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych odnieśli nasi zawodnicy. Tym razem w Kędzierzynie-Koźlu pokonali miejscowego Chemika 5:0. Po czterech kolejkach „żółto-niebiescy” maja komplet punktów i bilans bramkowy 24:1.

Mecz ten mimo wysokiej wygranej nie należał do łatwych a wynik jest dużo lepszy niż gra. Zmęczenie ciężkimi treningami dało się we znaki naszym zawodnikom. Pierwsze 20 minut to duża przewaga, niezwykle zmotywowanych gospodarzy, w których dwukrotnie od utraty gola ratował nas nasz bramkarz Jakub Krężel. Po tym czasie do głosu zaczęli dochodzić nasi zawodnicy, co udowodnili zdobyciem dwóch goli w pierwszej połowie. W drugiej części dołożyliśmy trzy kolejne gole i przywieźliśmy kolejny komplet punktów do Brzegu.