Opolska Liga Juniorów Starszych: Stal Brzeg - MKS Gogolin 2:0

W III kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Starszych, doszło do ciekawego pojedynku w Brzegu. Zagrały bowiem drużyny, które po II kolejkach zajmowały odpowiednio pierwsze (MKS Gogolin) oraz drugie (Stal Brzeg) miejsce w tabeli. Zwycięsko z tej potyczki wyszli nasi zawodnicy, którzy pokonali rówieśników z Gogolina 2:0.

Jak na liderów tabeli przystało, mecz ten trzymał w napięciu niemal przez całe spotkanie. Bardzo dobre zawody, rozgrywał w bramce rywali ich golkiper, który wybronił 4 sytuacje sam na sam. Nie dał rady jednak zatrzymać strzału Doszny w 28 minucie. Napastnik „żółto-niebieskich” huknął z 25 metrów, piłka odbijając się od poprzeczki wpadła do bramki. Gol „stadiony świata”. W kolejnych minutach, trwała walka o każdy metr boiska, ataki sunęły jeden za drugim. Raz swojej szansy próbowali nasi zawodnicy, by po chwili ze swoim atakiem sunęli goście z Gogolina. I tak do 88 minuty, kiedy piękną kontrę naszego zespołu wykończył Masłowski, podwyższając prowadzenie i tym samym zapewniając kolejne 3 punkty naszej drużynie.

Po trzech kolejkach, Stal z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.