Pierwsze ruchy kadrowe!

Saltex IV liga startuje już za 10 dni (niedziela 09.08.2015, Stadion Miejski w Brzegu). W sobotę (01.08.2015) Stal zagra ostatni sparing z GKS Grodków. Zawodnicy trenują a Zarząd mocno pracuje aby wzmocnić naszą drużynę. Miło nam poinformować o pierwszych ruchach kadrowych przed startem sezonu 2015/2016. Udało się zakontraktować zawodników z przeszłością w II i III lidze, z dużym doświadczeniem, którzy na pewno wniosą jakość i spokój w grze. Ponadto trener Sebastian Sobczak powołał zdolnych juniorów z drużyn młodzieżowych.

W sezonie 2015/2016 w Stali zagrają: Kamil Dołgan oraz Marcin Mazur (Moto-Jelcza Oława), Paweł Boczarski (Foto-Higiena Gać), Damian Kiełbasa (Odra Opole), Adam Jabłoński (Odra Opole), Damian Bonar (Stal II Brzeg) oraz Marcin Mendak (Stal Brzeg, jr).

A to jeszcze nie koniec wzmocnień. Zarząd naszego klubu, pracuje jeszcze nad 3-4 zawodnikami, którzy na pewno dodadzą jakości w grze Stali. Jak tylko rozmowy zostaną sfinalizowane, jako pierwsi o tym poinformujemy.

Sylwetki nowych zawodników, przedstawimy Państwu w osobnym artykule.

Kadra będzie liczyła 20 – 24 zawodników.

Stal 2015/2016.

Marcin Raczkowski, Marek Szymocha – Piotr Józefkiewicz, Michał Sikorski, Łukasz Strząbała, Kamil Dołgan, Marcin Mazur, Damian Kiełbasa, Adam Jabłoński- Łukasz Szpak, Tomasz Mencel, Łukasz Bonar, Bartłomiej Kulczycki, Paweł Boczarski, Damian Bonar, Mateusz Poważny, Marcin Mendak- Dawid Lipiński, Adrian Janeczek

Przyjście nowych związane jest z odejściem innych. Na tę chwilę wiadomo że drużynę opuszczą: Patryk Schwarz, Wojciech Krawców (Lipki?), Mateusz Ptak (TOR Dobrzeń Wielki ?), Rafał Ożóg (Karłowice ?), Tomasz Raczyński (obowiązki służbowe), Damian Michalak ( Burza Lipki?), Arkadiusz Synówka (Sokół Marcinkowice), Dawid Kotecki (LZS Żłobizna), Mateusz Fabiszewski (wypożyczenie Skalnik Gracze z opcją powrotu po rundzie jesiennej), Piotr Pączek (Lipki?).

Wszystkim zawodnikom opuszczającym nasz klub, życzymy wielu sukcesów oraz dziękujemy za ich wkład w rozwój Stali!