Piłkarze Stali rozegrają mecz sparingowy

W sobotę drużynę żółto-niebieskich czeka gra kontrolna, ostatnia przed rozpoczęciem przerwy świątecznej. Stalowcy zmierzą się w niej z IV-ligową Małąpanwią Ozimek, a mecz będzie pierwszą okazją do sprawdzenia kilku zawodników starających się o angaż w naszym klubie. Szansę gry z pewnością otrzymają również ci, którzy jesienią rzadziej pojawiali się na III-ligowych boiskach.

Małapanew wciąż nie zakończyła jeszcze rundy jesiennej. Rozgrywki IV ligi opolskiej nadal trwają, a do ich zakończenia pozostały dwie kolejki. Nasi sparingowi rywale w ten weekend będą jednak odbywać regulaminową pauzę, a tydzień później zmierzą się jeszcze z zespołem OKS-u Olesno. 

Podopieczni Dariusza Kaniuki zajmują aktualnie 7. miejsce w tabeli, mając na koncie 28 punktów (8 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek, bilans bramek 28:25). Drużyna z Ozimka ostatnio odpadła z wojewódzkiego Pucharu Polski, przegrywając z MKS-em Kluczbork 1:3, natomiast w poprzedniej kolejce ligowej niespodziewanie wysoko uległa LZS-owi Starowice (aż 0:5). Tak czy inaczej, pomarańczowo-czarni od kilku lat utrzymują się w ścisłym czubie tabeli IV ligi i są chwaleni za odważną, ofensywną grę.

Mecz odbędzie się na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Brzegu. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 11:00.

Mecz sparingowy

Stal Brzeg - Małapanew Ozimek

27.11.2021 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu (boisko boczne)