Sieć sklepów Hawana - Iwona Janowska nowym sponsorem Stali!

Lista sponsorów naszego klubu stale powiększa się o kolejne firmy. Dziś z przyjemnością możemy poinformować, iż do tego grona dołączyła sieć sklepów HAWANA - Iwona Janowska z Brzegu!

Sklepy spożywcze HAWANA działają na terenie naszego miasta od wielu lat. Znajdują się one w pięciu lokalizacjach: w Brzegu przy ulicy Makarskiego 6b, Chocimskiej 5, Włościańskiej 17, Mlecznej 8 oraz w Kościerzycach 57. Oferują kawy włoskie, orientalne herbaty, pełen zakres słodyczy, wyroby tytoniowe i wszelkie artykuły spożywcze.

W minionym tygodniu umowę sponsorską podpisała właścicielka firmy Pani Iwona Janowska, a także reprezentujący nasz klub prezes Piotr Scąber.

Serdecznie dziękujemy firmie HAWANA oraz jej właścicielce za zaufanie i wsparcie dla naszego klubu, a naszych kibiców oczywiście zachęcamy do korzystania z oferty sklepów!

Sieć sklepów HAWANA Iwona Janowska
Brzeg, ul. Makarskiego 6b