Trampkarze oraz juniorzy młodsi odebrali medale

W przerwie wczorajszego meczu II drużyny zawodnicy juniorów młodszych oraz trampkarzy Stali Brzeg otrzymali medale i puchary za zajęcie 3. miejsca odpowiednio w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz Opolskiej Lidze Trampkarzy.

Brązowe medale oraz puchar na ręce młodych zawodników brzeskiej Stali przekazali działacze Opolskiego Związku Piłki Nożnej, Panowie Stanisław Preis, Dariusz Gajewski oraz Roman Żołnowski.

Dziękujemy i gratulujemy sukcesów naszym młodym piłkarzom!

Kadra drużyny trampkarzy - runda wiosenna 2021/22:
Adam Zieliński, Alan Grobelski, Bartłomiej Makos, Bartosz Młynarczyk, Dawid Kurowski, Filip Galant, Filip Nowacki, Jakub Golański, Jakub Kołodziej, Jakub Zieliński, Jakub Małek, Kacper Grabowski, Kacper Wajer, Mateusz Mozoła, Michał Soliński, Mikołaj Błaszczak, Oliwier Pustowar, Oliwier Nikiel, Piotr Lupa, Piotr Szyndralewicz, Rafał Bednarski, Robert Sikora, Tomasz Górski, Tomasz Mazur, Stanislav Volosinovich. Trener Jarosław Aleksandrzak.

Kadra juniorów młodszych - runda wiosenna 2021/22:
Ignacy Nowosielski, Adrian Łopatka, Kacper Stankiewicz, Jakub Janczak, Jakub Sienicki, Szymon Nowacki, Fabian Sikora, Bartosz Kusicielek, Maciej Suski, Szymon Widziak, Damian Wojciechowski, Szymon Zalewski, Paweł Ziemba, Jakub Galant, Nataniel Grajcar, Bartosz Izdebski, Mateusz Młynarczyk, Patryk Strzelbicki, Szymon Kutyła, Krzysztof Sajdyk, Jakub Pawlica, Igor Makos, Dima Kuzmenko. Trener Wojciech Kaszub, kierownik drużyny Przemysław Łopatka.

Powiązana galeria: