Trener Marcin Nowacki po meczu z Odrą

Zwycięski pojedynek z Odrą Wodzisław ocenił szkoleniowiec żółto-niebieskich Marcin Nowacki.

- Jestem już po analizie wideo wczorajszego meczu i oceniam go bardzo pozytywnie. Ciężko tak naprawdę przyczepić się do czegokolwiek, jeśli chodzi o grę defensywą, może poza błędem przy wyprowadzaniu piłki w pierwszej połowie, ale tam uratował nas Amin. Poprawiliśmy też działania w strefie w porównaniu do meczu z Polonią Bytom. Dobrze wyglądało nasze przejście z obrony do ataku, wykorzystywaliśmy boczne sektory boiska. Byliśmy konkretni zarówno jako zespół, ale też jako indywidualności. W końcu na własnym boisku zagraliśmy dobry i równy mecz, tak naprawdę kontrolowaliśmy jego przebieg od samego początku. Przed nami mały maraton. Ten tydzień będzie dla nas bardzo ważny, bo jeśli zapunktujemy w obu spotkaniach (z Miedzią II i Wartą Gorzów - przyp. red.), to w końcu pojawi się trochę spokoju w naszych głowach, czyli coś, czego bardzo nam brakowało - powiedział trener Stali.

fot. Janusz Pasieczny