Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze BTP Stal Brzeg.

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze naszego klubu.

Porządek obrad obejmował udzielenie absolutorium Zarządowi za poprzedni rok oraz wybór nowych władz klubu na kolejną kadencję.

Po wyborze władz WZSW, oraz przedstawieniu sprawozdania z działalności klubu w 2015 roku, członkowie BTP Stal Brzeg, jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi za 2015 rok.

Kolejnym punktem był wybór Prezesa Brzeskiego Towarzystwa Piłkarskiego Stal Brzeg. Został nim jednogłośnie Janusz Dziura, który będzie sprawował to stanowisko przez kolejną kadencję.

W następnym punkcie, wybrano nowych członków zarządu klubu. Zostali nimi:

1. Janusz Dziura
  2. Mariusz Soliński
  3. Mariusz Firek
  4. Józef Kowalczyk
  5. Justyna Kościelna
  6. Paweł Okopski
  7. Ryszard Rzońca
  8. Grzegorz Dyl

Kolejny punkt, obejmował uzupełnienie Komisji Rewizyjnej naszego klubu. Wybrano następujące osoby:

1. Eugeniusz Konopka
  2. Jacek Juchniewicz

Nowemu „staremu” Prezesowi oraz Zarządowi życzymy satysfakcji z pracy i wielu sukcesów.