"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Nadchodzący weekend to także początek roku szkolnego i powrót zmagań ligowych w najmłodszych grupach. W pierwszy wrześniowy weekend zagrają nasze wszystkie drużyny występujące w rozgrywkach organizowanych przez OZPN

Jako pierwsi, tradycyjnie w piątek, na murawę wyjdą trampkarze. W I kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy zmierzą się oni Piastem Strzelce Opolskie.

1 kolejka OLT

Piast Strzelce Opolskie – Stal

02.09.2016 (piątek), godz. 18:00

Strzelce Opolskie

W sobotę druga drużyna trampkarzy, występująca w II lidze Trampkarzy zmierzy się ze Stalą Osowiec. Mecz ten rozegrany zostanie w Brzegu i będzie to jedyne spotkanie naszych zawodników w Brzegu w nadchodzący weekend (sobota-niedziela).

1 kolejka 2 Ligi Trampkarzy

Stal – Stal Osowiec

03.09.2016 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Seniorzy w 7 kolejce wybierają się do Wałbrzycha na mecz z Górnikiem.

7 kolejka III ligi, gr 3

Górnik Wałbrzych – Stal

03.09.2016 (sobota), godz. 16:30

Stadion 1000-lecia w Wałbrzychu.

Juniorzy starsi pojadą w niedziele do Nysy, zmierzyć się z Polonią. Ich rywal nie wygrał jeszcze meczu więc szansa na punkty jest, trzeba tylko zagrać tak jak w pierwszej kolejce ze Swornicą i nie popełniać takich błędów jak z Piastem.

3 kolejka OLJ

Polonia Nysa – Stal

04.09.2016 (niedziela), godz. 11:00

Nysa

Juniorzy młodsi w niedzielę będą bronić pierwszego miejsca w tabeli a ich przeciwnikiem będzie MKS MOSiR Opole. Zadanie to będzie bardzo trudne, bowiem gramy z wiceliderem na ich terenie! Ale nie niemożliwe ;-)

3 kolejka OLJM

MKS MOSiR Opole – Stal

04.09.2016 (niedziela), godz. 11:00

Opole

W poniedziałek rozgrywki wznawia Liga Młodzików. W pierwszej kolejce od razu zagramy derby z UKS SAP Brzeg!

1 kolejka, Ligi Młodzików gr.2

Stal – UKS SAP Brzeg

05.09.2016 (poniedziałek), godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Także w poniedziałek zmagania w 3 grupie Ligi Młodzików rozpocznie nasza druga drużyna. Przeciwnikiem podopiecznych Marcina Nowackiego będzie Odra II Opole a mecz ten odbędzie się "w gościach".

1 kolejka Ligi Młodzików gr. 3

Odra II Opole - Stal