ZINA - sponsorem technicznym Stali!

Same dobre wieści płyną ostatnio z naszego klubu. Po wczorajszym zwycięstwie i wywalczonych kolejnych 3 punktach, dobrych informacji ciąg dalszy. Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyła kolejna firma. Jest nią znany producent sprzętu i odzieży sportowej firma ZINA. Doceniając ogromny potencjał klubu BTP Stal Brzeg, przepiękny stadion oraz liczną widownię, zarząd naszego nowego sponsora, zdecydował się zostać sponsorem technicznym klubu. Umowa będzie obowiązywała przez najbliższe 2 lata.

Firma Zina powstała w 1994 roku w Lozannie (Szwajcaria), jako marka produkująca sprzęt piłkarski. W 2004 roku zadebiutowała na rynku polskim i od tego czasu dostarcza swoje stroje wielu drużynom sportowym. Jest także licencjonowanym dostawcą strojów dla sędziów piłkarskich, zrzeszonych w PZPN. W 2013 roku Zina poszerzyła swoją ofertę o odzież do koszykówki, podpisując także umowę z PZKosz, jako dostawca odzieży dla Kadry Narodowej Koszykarzy. Do grona klubów piłkarskich, wspieranych przez markę ZINA należą między innymi: Cracovia Kraków, Jagiellonie Białystok, Pogoń Szczecin czy GKS Tychy.

Jest nam niezmiernie miło dołączyć do tak szacownego grona i ufamy, iż współpraca przyniesie dalsze wzmacnianie marki ZINA jak i klubu BTP Stal Brzeg.

Zapraszamy do odwiedzenie strony internetowej firmy ZINA.