Zmiany kadrowe

Za nami niemal trzy tygodnie przygotowań do rundy wiosennej i jeden sparing (przegrany ze Skrą Częstochowa 0:2). Nasi zawodnicy trenują na Stadionie Miejskim w Brzegu, gdzie mają do dyspozycji boisko ze sztuczną murawą oraz siłownię.

W zeszłym tygodniu „żółto-niebiescy” oraz zawodnicy testowani przechodzili także badania wydolnościowe pod okiem Marka Świdra. Jak wspomnieliśmy, oprócz zawodników naszej drużyny z zespołem trenuje także kilku zawodników testowanych z których kilku na pewno dołączy do Stali.

Przychodząc do klubu trener Marcin Domagała zapowiadał, iż wszyscy zawodnicy mają u niego czystą kartę i każdemu z osobna będzie się bacznie przyglądał podejmując konkretne decyzje po rundzie jesiennej. Takie też zostały podjęte i w rundzie jesiennej oprócz Mariusza Krupnika, któremu plany życiowe nie pozwoliły na kontynuację gry w Brzegu wolną rękę w poszukiwaniu klubu dostali: Krzysztof Staśkiewicz, Kamil Szubertowski oraz Dominik Wejerowski. Ponadto wypożyczeni do klubów IV ligi zostaną Daniel Jankowski, Jakub Smok oraz Hubert Bentkowski.

Wszystkim odchodzącym zawodnikom bardzo dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia w dalszych karierach piłkarskich.