Zwycięstwo Żaków w Namysłowie!

W dniu dzisiejszym w Namysłowie odbył się turniej piłkarski, w którym wzięła udział nasza drużyna Żaków (rocznik 2008), prowadzona przez Marcina Raczkowskiego. Oprócz Stali w turnieju wystąpiły: gospodarz Start Namysłów (trzy drużyny), Odra Opole, Marcinki Kępno, Piast Strzelce Opolskie oraz Wołczyn. Turniej składał się z dwóch etapów. Pierwszy to eliminacje w których pokonaliśmy Piasta Strzelce Opolskie (2:1), Start II Namysłów (4:0) oraz zanotowaliśmy przegraną z drużyną z Wołczyna (0:1). Drugie miejsce w eliminacjach dało nam awans do grupy mistrzowskiej, w której zmierzyliśmy się ponownie z Wołczynem (wygrana 2:0) oraz Marcinkami Kępno (2:1). W meczu o I miejsce w pokonanym polu (3:1) zostawiliśmy Start Namysłów I i tym samym „żółto-niebiescy” zameldowali się na najwyższym miejscu podium.

Z osiągnięć indywidualnych, warte odnotowania jest kolejne wyróżnienie dla Alexa Raczkowskiego, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Stal: Alex Raczkowski, Filip Kędra, Filip Nowacki, Mateusz Mozoła, Bartek Makos, Kamil Ruszel, Bartek Młynarczyk, Sylwester Sinkowski, Piotr Łaskawiec.

Trener: Marcin Raczkowski

Gratulujemy!