Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Eskadra
5:1
UKS AS Milicz
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
FC II Wrocław Academy II
UKS Bielawianka
0:2
UKS Lechia Dzierżoniów
WKS Śląsk Wrocław
1:0
Parasol Wrocław
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
5:0
WKS Śląsk Wrocław II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
4:3
WKS Śląsk Wrocław
UKS Bielawianka
0:2
Eskadra
UKS Lechia Dzierżoniów
3:0
FC II Wrocław Academy II
UKS AS Milicz
4:1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Parasol Wrocław
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
8:0
WKS Śląsk Wrocław II
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
3:4
UKS Bielawianka
FC II Wrocław Academy II
0:3
Parasol Wrocław
Eskadra
3:0
UKS Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lechia Dzierżoniów
1:0
Parasol Wrocław
UKS AS Milicz
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Eskadra
6:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
WKS Śląsk Wrocław II
0:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
7:0
FC II Wrocław Academy II
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
WKS Śląsk Wrocław
6:0
UKS Bielawianka
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0:7
UKS Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
UKS AS Milicz
FC II Wrocław Academy II
3:1
WKS Śląsk Wrocław II
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lechia Dzierżoniów
1:2
KGHM ZANAM Polkowice
UKS AS Milicz
3:3
FC II Wrocław Academy II
Eskadra
1:5
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław II
0:8
Parasol Wrocław
UKS Bielawianka
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
- : -
UKS AS Milicz
WKS Śląsk Wrocław
7:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Eskadra
FC II Wrocław Academy II
4:0
UKS Bielawianka
KGHM ZANAM Polkowice
19:0
WKS Śląsk Wrocław II
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bielawianka
0:2
Parasol Wrocław
UKS Lechia Dzierżoniów
9:3
WKS Śląsk Wrocław II
UKS AS Milicz
0:5
KGHM ZANAM Polkowice
Eskadra
4:1
FC II Wrocław Academy II
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
4:2
Eskadra
WKS Śląsk Wrocław
3:1
UKS Lechia Dzierżoniów
KGHM ZANAM Polkowice
4:0
UKS Bielawianka
FC II Wrocław Academy II
3:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
WKS Śląsk Wrocław II
- : -
UKS AS Milicz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0:2
Parasol Wrocław
UKS Bielawianka
1:3
WKS Śląsk Wrocław II
UKS Lechia Dzierżoniów
3:0
UKS AS Milicz
Eskadra
6:3
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
8:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:5
UKS Lechia Dzierżoniów
UKS AS Milicz
- : -
UKS Bielawianka
FC II Wrocław Academy II
0:6
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław II
0:6
Eskadra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?