Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
7:0
Silesia Wrocław Gaj
Polonia-Stal Świdnica
4:1
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
2:2
Górnik Wałbrzych
Javoria Jawor
0:4
Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
7:2
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
2:1
Chojnik Jelenia Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:5
Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie Lubin
1:1
Śląsk Wrocław
Silesia Wrocław Gaj
0:0
Zagłębie Lubin
Górnik Wałbrzych
4:2
FC Wrocław Academy
Chojnik Jelenia Góra
2:0
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Javoria Jawor
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Górnik Wałbrzych
Zagłębie Lubin
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
2:3
Zagłębie Lubin
Javoria Jawor
3:1
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
5:2
Chojnik Jelenia Góra
Śląsk Wrocław
3:0
Silesia Wrocław Gaj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:3
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
10:1
FC Wrocław Academy
Silesia Wrocław Gaj
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych
3:0
Javoria Jawor
Śląsk Wrocław
3:1
Chrobry Głogów
Chojnik Jelenia Góra
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
3:5
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
3:0
Silesia Wrocław Gaj
Javoria Jawor
4:2
Chojnik Jelenia Góra
FC Wrocław Academy
2:1
Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
3:1
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
7:0
Javoria Jawor
Chrobry Głogów
1:3
FC Wrocław Academy
Silesia Wrocław Gaj
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
6:1
Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk Wrocław
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Chojnik Jelenia Góra
2:0
Zagłębie Lubin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:3
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin
0:9
Zagłębie Lubin
Javoria Jawor
0:5
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
3:1
Silesia Wrocław Gaj
Karkonosze Jelenia Góra
2:0
Chojnik Jelenia Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:3
Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie Lubin
12:2
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
4:2
Javoria Jawor
Silesia Wrocław Gaj
2:0
Górnik Wałbrzych
Śląsk Wrocław
0:0
Zagłębie Lubin
Chojnik Jelenia Góra
1:0
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Silesia Wrocław Gaj
Zagłębie Lubin
4:0
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
0:9
Śląsk Wrocław
Javoria Jawor
2:1
FC Wrocław Academy
Górnik Wałbrzych
11:1
Chojnik Jelenia Góra
WKS Śląsk Wrocław
0:4
Zagłębie Lubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
4:2
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
6:2
Javoria Jawor
Chrobry Głogów
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
FC Wrocław Academy
1:0
Zagłębie Lubin
Silesia Wrocław Gaj
2:0
Chojnik Jelenia Góra
Śląsk Wrocław
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:5
Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin
1:2
Polonia-Stal Świdnica
Javoria Jawor
9:1
Silesia Wrocław Gaj
Górnik Wałbrzych
0:3
Śląsk Wrocław
Chojnik Jelenia Góra
1:9
Zagłębie Lubin
Karkonosze Jelenia Góra
2:3
FC Wrocław Academy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?