Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Szopienice
1:2
Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno
1:0
GKS Katowice
LKS Źródło Kromołów Młodziki
2:4
SMS Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śląska
0:4
GKS Katowice
Ruch Chorzów
1:1
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:2
Szczakowianka Jaworzno
LKS Źródło Kromołów Młodziki
2:2
UKS Szopienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
3:0
LKS Źródło Kromołów Młodziki
GKS Katowice
0:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Szopienice
1:0
SMS Ruda Śląska
Szczakowianka Jaworzno
3:0
Ruch Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
0:0
GKS Katowice
UKS Szopienice
1:2
UKS Ruch Chorzów
LKS Źródło Kromołów Młodziki
0:7
Szczakowianka Jaworzno
SMS Ruda Śląska
0:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
5:2
SMS Ruda Śląska
GKS Katowice
4:1
LKS Źródło Kromołów Młodziki
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno
1:1
UKS Szopienice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
3:1
Szczakowianka Jaworzno
UKS Szopienice
1:0
GKS Katowice
LKS Źródło Kromołów Młodziki
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
SMS Ruda Śląska
1:2
Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
6:0
LKS Źródło Kromołów Młodziki
GKS Katowice
1:4
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
UKS Szopienice
Szczakowianka Jaworzno
4:0
SMS Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:1
UKS Szopienice
GKS Katowice
5:1
Szczakowianka Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
UKS Ruch Chorzów
SMS Ruda Śląska
5:2
LKS Źródło Kromołów Młodziki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
1:1
Ruch Chorzów
GKS Katowice
5:1
SMS Ruda Śląska
UKS Szopienice
14:2
LKS Źródło Kromołów Młodziki
Szczakowianka Jaworzno
0:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:0
Szczakowianka Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
GKS Katowice
LKS Źródło Kromołów Młodziki
3:5
UKS Ruch Chorzów
SMS Ruda Śląska
5:0
UKS Szopienice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
2:0
UKS Szopienice
GKS Katowice
2:1
Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:2
SMS Ruda Śląska
Szczakowianka Jaworzno
4:2
LKS Źródło Kromołów Młodziki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śląska
1:3
UKS Ruch Chorzów
UKS Szopienice
1:1
Szczakowianka Jaworzno
LKS Źródło Kromołów Młodziki
0:6
GKS Katowice
Ruch Chorzów
1:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:2
SMS Ruda Śląska
GKS Katowice
0:2
UKS Szopienice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:1
LKS Źródło Kromołów Młodziki
Szczakowianka Jaworzno
2:3
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śląska
2:1
Szczakowianka Jaworzno
UKS Ruch Chorzów
1:0
GKS Katowice
UKS Szopienice
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
LKS Źródło Kromołów Młodziki
0:7
Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?