Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
4:3
UKS Bielawianka Bielawa
UKS Lechia Dzierżoniów
2:12
Cukrownik Pszenno
Niemczanka Niemcza
3:5
Piławianka Piława Górna
Polonia-Stal Świdnica
1:0
DABRO-BAU II Makowice
LKS Bystrzyca Górna
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Pszenno
11:0
LKS Bystrzyca Górna
UKS Bielawianka Bielawa
4:3
UKS Lechia Dzierżoniów
Piławianka Piława Górna
0:4
DABRO-BAU II Makowice
Niemczanka Niemcza
1:1
Pogoń Pieszyce
Polonia-Stal II Świdnica
2:3
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
1:8
Cukrownik Pszenno
DABRO-BAU II Makowice
6:2
Polonia-Stal II Świdnica
Pogoń Pieszyce
8:1
Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna
2:4
UKS Bielawianka Bielawa
UKS Lechia Dzierżoniów
4:2
Niemczanka Niemcza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Pszenno
2:2
DABRO-BAU II Makowice
UKS Bielawianka Bielawa
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Piławianka Piława Górna
0:3
Polonia-Stal II Świdnica
Niemczanka Niemcza
1:5
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
11:0
Niemczanka Niemcza
DABRO-BAU II Makowice
2:2
UKS Bielawianka Bielawa
LKS Bystrzyca Górna
0:6
Pogoń Pieszyce
Polonia-Stal II Świdnica
1:8
Cukrownik Pszenno
UKS Lechia Dzierżoniów
6:2
Piławianka Piława Górna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lechia Dzierżoniów
2:1
LKS Bystrzyca Górna
UKS Bielawianka Bielawa
3:2
Polonia-Stal II Świdnica
Piławianka Piława Górna
0:13
Cukrownik Pszenno
Niemczanka Niemcza
0:2
DABRO-BAU II Makowice
Pogoń Pieszyce
6:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
4:1
Piławianka Piława Górna
Polonia-Stal II Świdnica
3:1
Niemczanka Niemcza
Polonia-Stal Świdnica
9:0
UKS Lechia Dzierżoniów
Cukrownik Pszenno
14:2
UKS Bielawianka Bielawa
DABRO-BAU II Makowice
0:4
Pogoń Pieszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lechia Dzierżoniów
5:1
DABRO-BAU II Makowice
Polonia-Stal Świdnica
3:1
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
1:0
Polonia-Stal II Świdnica
Piławianka Piława Górna
0:6
UKS Bielawianka Bielawa
Niemczanka Niemcza
2:14
Cukrownik Pszenno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Pszenno
6:0
Pogoń Pieszyce
DABRO-BAU II Makowice
2:3
LKS Bystrzyca Górna
UKS Bielawianka Bielawa
3:0
Niemczanka Niemcza
Polonia-Stal II Świdnica
0:3
UKS Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
7:3
Piławianka Piława Górna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?