Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
2:9
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
GZ LZS Grodków
6:0
Akademia Sportu Grodków
MLUKS Tułowice
12:0
UKS Jedynka Niemodlin
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
0:1
LZS Starowice Dolne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
5:3
Stal Brzeg
GZ LZS Grodków
3:3
MLUKS Tułowice
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
12:0
LZS Wawelno
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
9:3
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
3:0
Akademia Sportu Grodków
Skalnik Gracze
0:3
LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg
6:0
UKS Jedynka Niemodlin
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
4:2
GZ LZS Grodków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
3:1
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
LZS Starowice Dolne
9:3
LZS Wawelno
Skalnik Gracze
7:2
UKS Jedynka Niemodlin
GZ LZS Grodków
7:2
Stal Brzeg
Akademia Sportu Grodków
0:4
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
2:5
GZ LZS Grodków
Stal Brzeg
3:2
MLUKS Tułowice
LZS Wawelno
3:6
UKS Jedynka Niemodlin
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
4:2
Akademia Sportu Grodków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
12:2
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
0:7
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
GZ LZS Grodków
19:1
LZS Wawelno
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
4:1
Stal Brzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:4
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
7:0
UKS Jedynka Niemodlin
Stal Brzeg
2:1
Akademia Sportu Grodków
LZS Wawelno
0:15
MLUKS Tułowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GZ LZS Grodków
3:3
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Akademia Sportu Grodków
2:0
LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg
8:2
Skalnik Gracze
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
3:0*
LZS Wawelno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
6:4
UKS Jedynka Niemodlin
Skalnik Gracze
2:3
Akademia Sportu Grodków
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
3:2
MLUKS Tułowice
LZS Wawelno
0:23
Stal Brzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
15:0
LZS Wawelno
GZ LZS Grodków
8:0
LZS Starowice Dolne
Akademia Sportu Grodków
2:0
UKS Jedynka Niemodlin
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
2:1
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wawelno
0:9
Akademia Sportu Grodków
LZS Starowice Dolne
0:6
MLUKS Tułowice
GZ LZS Grodków
9:1
UKS Jedynka Niemodlin
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
7:1
Stal Brzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
1:8
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
10:0
Skalnik Gracze
Akademia Sportu Grodków
1:3
GZ LZS Grodków
UKS Jedynka Niemodlin
0:9
MLUKS Tułowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
6:2
GZ LZS Grodków
UKS Jedynka Niemodlin
3:7
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
Stal Brzeg
7:0
LZS Starowice Dolne
LZS Wawelno
1:19
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
2:2
Skalnik Gracze
GZ LZS Grodków
0:3
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
Akademia Sportu Grodków
1:6
MLUKS Tułowice
UKS Jedynka Niemodlin
0:4
Stal Brzeg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
11:0
Akademia Sportu Grodków
UKS Jedynka Niemodlin
- : -
Skalnik Gracze
Stal Brzeg
- : -
GZ LZS Grodków
LZS Wawelno
- : -
LZS Starowice Dolne
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
- : -
MLUKS Tułowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
7:2
Stal Brzeg
GZ LZS Grodków
7:1
Skalnik Gracze
Akademia Sportu Grodków
0:8
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
UKS Jedynka Niemodlin
8:1
LZS Wawelno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:9
MLUKS Tułowice
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
3:0
LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg
0:3
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
LZS Wawelno
2:14
GZ LZS Grodków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
13:1
LZS Wawelno
Akademia Sportu Grodków
0:8
Stal Brzeg
UKS Jedynka Niemodlin
1:4
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
11:0
Skalnik Gracze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
0:0
Akademia Sportu Grodków
Skalnik Gracze
1:4
Stal Brzeg
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
6:5
GZ LZS Grodków
LZS Wawelno
1:8
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
21:0
LZS Wawelno
MLUKS Tułowice
2:1
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
Akademia Sportu Grodków
1:0
Skalnik Gracze
UKS Jedynka Niemodlin
4:1
LZS Starowice Dolne
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
0:9
GZ LZS Grodków
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
3:1
UKS AS Eurotalent 2010 Brzeg
UKS Jedynka Niemodlin
1:1
Akademia Sportu Grodków
LZS Wawelno
1:8
Skalnik Gracze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Tułowice
- : -
LZS Starowice Dolne
Akademia Sportu Grodków
- : -
LZS Wawelno
UKS Jedynka Niemodlin
- : -
GZ LZS Grodków
Stal Brzeg
- : -
LZS POGOŃ ŁOSIÓW
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?