Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
4:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Lechia Dzierżoniów
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
1:4
Zjednoczeni Żarów
AKS Strzegom
4:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Victoria Wałbrzych
6:2
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
0:1
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów
13:0
Górnik Nowe Miasto
MKS Polonia Stal Świdnica
8:2
Victoria Wałbrzych
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
0:1
AKS Strzegom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Wałbrzych
11:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
AKS Strzegom
3:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
1:1
Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko
1:4
Bielawianka Bielawa
Górnik Nowe Miasto
1:3
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Victoria Wałbrzych
Bielawianka Bielawa
2:0
AKS Strzegom
Lechia Dzierżoniów
4:1
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów
1:3
MKS Polonia Stal Świdnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2:4
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
0:1
Lechia Dzierżoniów
Nysa Kłodzko
1:3
Zjednoczeni Żarów
Victoria Wałbrzych
2:2
Bielawianka Bielawa
MKS Polonia Stal Świdnica
4:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Górnik Nowe Miasto
3:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
7:1
Victoria Wałbrzych
Bielawianka Bielawa
6:0
Górnik Nowe Miasto
Zjednoczeni Żarów
14:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Nysa Kłodzko
3:1
AKS Strzegom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:9
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom
0:2
Zjednoczeni Żarów
MKS Polonia Stal Świdnica
1:0
Bielawianka Bielawa
Victoria Wałbrzych
4:5
Nysa Kłodzko
Górnik Nowe Miasto
2:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
0:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Nysa Kłodzko
3:3
Górnik Nowe Miasto
AKS Strzegom
9:2
Victoria Wałbrzych
Bielawianka Bielawa
8:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zjednoczeni Żarów
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:1
Lechia Dzierżoniów
MKS Polonia Stal Świdnica
2:2
Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:2
Bielawianka Bielawa
Victoria Wałbrzych
1:2
Zjednoczeni Żarów
Górnik Nowe Miasto
3:3
AKS Strzegom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?