Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:3
Górnik Jaworzno
GKS Katowice
3:2
UKS Szopienice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:0
Ruch Chorzów
KKS Czarni Sosnowiec
2:3
JSP Szczakowianka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:4
GKS Katowice
Górnik Jaworzno
0:3
Ruch Chorzów
UKS Szopienice
9:1
KKS Czarni Sosnowiec
JSP Szczakowianka
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:2
JSP Szczakowianka
GKS Katowice
3:1
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
UKS Szopienice
KKS Czarni Sosnowiec
0:5
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
5:0
KKS Czarni Sosnowiec
Górnik Jaworzno
1:2
JSP Szczakowianka
UKS Szopienice
7:0
Ruch Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
3:5
MKS Pogoń Ruda Śląska
KKS Czarni Sosnowiec
2:1
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
GKS Katowice
JSP Szczakowianka
1:2
UKS Szopienice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:0
Ruch Chorzów
Górnik Jaworzno
3:2
UKS Szopienice
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:1
JSP Szczakowianka
KKS Czarni Sosnowiec
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:0
KKS Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
5:0
Górnik Jaworzno
JSP Szczakowianka
0:2
GKS Katowice
UKS Szopienice
0:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS Szopienice
4:1
GKS Katowice
JSP Szczakowianka
5:1
KKS Czarni Sosnowiec
Ruch Chorzów
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
5:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:1
JSP Szczakowianka
Ruch Chorzów
3:0
Górnik Jaworzno
KKS Czarni Sosnowiec
0:2
UKS Szopienice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
11:2
KKS Czarni Sosnowiec
Górnik Jaworzno
1:3
GKS Katowice
UKS Szopienice
3:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
JSP Szczakowianka
4:2
Ruch Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:1
UKS Szopienice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
KKS Czarni Sosnowiec
0:8
GKS Katowice
JSP Szczakowianka
3:3
Górnik Jaworzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
4:1
KKS Czarni Sosnowiec
UKS Szopienice
9:1
JSP Szczakowianka
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:2
Ruch Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
11:1
Górnik Jaworzno
Ruch Chorzów
1:3
GKS Katowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
7:0
KKS Czarni Sosnowiec
JSP Szczakowianka
1:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:2
UKS Szopienice
GKS Katowice
1:1
JSP Szczakowianka
Górnik Jaworzno
0:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
KKS Czarni Sosnowiec
0:5
Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?