Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Jankowice
KS Pietraszyn
1:1
Naprzód Zawada
Ruch Bolesław
3:2
Naprzód II Borucin
Rozwój Bełsznica
0:5
Unia II Turza Śląska
LKS II Pawłów
2:4
LKS Dzimierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Zawada
Pauza
Unia II Turza Śląska
3:0
LKS Dzimierz
LKS Jankowice
8:1
LKS II Pawłów
Rozwój Bełsznica
1:2
Ruch Bolesław
Naprzód II Borucin
7:1
KS Pietraszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Naprzód II Borucin
LKS Dzimierz
0:3
LKS Jankowice
KS Pietraszyn
2:6
Rozwój Bełsznica
Ruch Bolesław
3:3
Unia II Turza Śląska
LKS II Pawłów
5:0
Naprzód Zawada
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Bełsznica
Pauza
Unia II Turza Śląska
0:4
LKS Jankowice
Ruch Bolesław
4:0
KS Pietraszyn
Naprzód Zawada
1:1
LKS Dzimierz
Naprzód II Borucin
6:2
LKS II Pawłów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ruch Bolesław
LKS Dzimierz
3:0
Naprzód II Borucin
KS Pietraszyn
2:3
Unia II Turza Śląska
LKS Jankowice
6:0
Naprzód Zawada
LKS II Pawłów
5:2
Rozwój Bełsznica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pietraszyn
Pauza
Unia II Turza Śląska
4:1
Naprzód Zawada
Rozwój Bełsznica
5:2
LKS Dzimierz
Naprzód II Borucin
2:8
LKS Jankowice
Ruch Bolesław
5:1
LKS II Pawłów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowice
4:0
Rozwój Bełsznica
LKS Dzimierz
8:0
Ruch Bolesław
LKS II Pawłów
9:3
KS Pietraszyn
Naprzód Zawada
3:1
Naprzód II Borucin
Unia II Turza Śląska
Pauza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Bełsznica
3:3
Naprzód Zawada
Ruch Bolesław
3:2
LKS Jankowice
LKS II Pawłów
Pauza
KS Pietraszyn
0:3
LKS Dzimierz
Unia II Turza Śląska
7:0
Naprzód II Borucin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowice
5:0
KS Pietraszyn
LKS Dzimierz
Pauza
LKS II Pawłów
1:6
Unia II Turza Śląska
Naprzód Zawada
3:2
Ruch Bolesław
Naprzód II Borucin
8:2
Rozwój Bełsznica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowice
3:0
Zameczek II Czernica
LKS Dzimierz
2:2
LKS II Pawłów
Ruch Bolesław
3:0
Naprzód II Borucin
Naprzód Zawada
1:0
KS Pietraszyn
Unia II Turza Śląska
6:1
Rozwój Bełsznica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowice
3:0
LKS II Pawłów
LKS Dzimierz
2:1
Unia II Turza Śląska
Ruch Bolesław
1:5
Rozwój Bełsznica
KS Pietraszyn
3:0
Naprzód II Borucin
Zameczek II Czernica
0:1
Naprzód Zawada
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Bełsznica
4:1
KS Pietraszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Bełsznica
6:2
Zameczek II Czernica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Bełsznica
9:1
LKS II Pawłów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dzimierz
0:0
Rozwój Bełsznica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Bełsznica
2:0
LKS Jankowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Zawada
2:1
Rozwój Bełsznica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Bełsznica
3:0
Naprzód II Borucin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?