Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:0
Szombierki Bytom
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
LKS Czaniec
GKS 1962 Jastrzębie
1:0
Górnik Wesoła
Piast II Gliwice
0:2
Grunwald Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Małapanew Ozimek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
Górnik II Zabrze KS
Skalnik Gracze
2:5
Ruch II Chorzów
Polonia Łaziska Górne
1:6
Odra Opole
Ruch Zdzieszowice
1:1
Polonia Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
GKS 1962 Jastrzębie
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LKS Czaniec
2:0
Górnik Wesoła
Odra Opole
2:1
Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa
0:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skalnik Gracze
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Małapanew Ozimek
2:1
Piast II Gliwice
Polonia Bytom
2:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Szombierki Bytom
1:1
Polonia Łaziska Górne
Górnik II Zabrze KS
6:2
Ruch II Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
4:0
Odra Opole
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
Małapanew Ozimek
GKS 1962 Jastrzębie
0:1
LKS Czaniec
Górnik Wesoła
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Polonia Bytom
4:1
Ruch II Chorzów
Polonia Łaziska Górne
2:0
Skra Częstochowa
Piast II Gliwice
4:0
Skalnik Gracze
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Górnik II Zabrze KS
Ruch Zdzieszowice
2:1
Szombierki Bytom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:1
GKS 1962 Jastrzębie
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
LKS Czaniec
Szombierki Bytom
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Opole
4:1
Ruch II Chorzów
Skalnik Gracze
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Małapanew Ozimek
0:3
Górnik Wesoła
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:3
Polonia Łaziska Górne
Górnik II Zabrze KS
2:0
Piast II Gliwice
Skra Częstochowa
0:1
Ruch Zdzieszowice
Polonia Bytom
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Odra Opole
LKS Czaniec
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Swornica Czarnowąsy Opole
3:2
Górnik II Zabrze KS
GKS 1962 Jastrzębie
3:0
Małapanew Ozimek
Górnik Wesoła
3:1
Skalnik Gracze
Szombierki Bytom
2:1
Ruch II Chorzów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:1
Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast II Gliwice
0:2
Polonia Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
1:0
Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Grunwald Ruda Śląska
Odra Opole
2:1
Piast II Gliwice
Polonia Łaziska Górne
1:1
Ruch Zdzieszowice
Polonia Bytom
5:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
2:4
GKS 1962 Jastrzębie
Małapanew Ozimek
0:0
LKS Czaniec
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze KS
3:4
Górnik Wesoła
Skra Częstochowa
0:0
Ruch II Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Chorzów
1:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Małapanew Ozimek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:1
Polonia Łaziska Górne
LKS Czaniec
1:1
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
0:0
Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie
0:0
Górnik II Zabrze KS
Górnik Wesoła
1:3
Polonia Bytom
Piast II Gliwice
2:2
Szombierki Bytom
Ruch Zdzieszowice
0:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
Małapanew Ozimek
Polonia Bytom
4:0
GKS 1962 Jastrzębie
Szombierki Bytom
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
3:1
Górnik Wesoła
Polonia Łaziska Górne
0:2
Ruch II Chorzów
Skra Częstochowa
4:0
Piast II Gliwice
Skalnik Gracze
0:2
Grunwald Ruda Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze KS
3:0
LKS Czaniec
Ruch Zdzieszowice
1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Górnik II Zabrze KS
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:3
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec
0:4
Polonia Bytom
GKS 1962 Jastrzębie
2:0
Odra Opole
Górnik Wesoła
2:5
Szombierki Bytom
Piast II Gliwice
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Swornica Czarnowąsy Opole
2:5
Skra Częstochowa
Ruch II Chorzów
1:2
Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
1:1
Skalnik Gracze
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
6:0
Skalnik Gracze
Polonia Bytom
3:1
Grunwald Ruda Śląska
Szombierki Bytom
1:3
GKS 1962 Jastrzębie
Odra Opole
2:2
LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne
3:2
Piast II Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
Ruch II Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie
4:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Górnik II Zabrze KS
2:2
Małapanew Ozimek
Ruch Zdzieszowice
4:1
Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
3:1
Górnik Wesoła
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Odra Opole
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Polonia Łaziska Górne
Ruch II Chorzów
0:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Skalnik Gracze
1:1
Górnik II Zabrze KS
GKS 1962 Jastrzębie
2:0
Skra Częstochowa
Polonia Bytom
2:0
Małapanew Ozimek
Górnik Wesoła
2:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast II Gliwice
0:3
Ruch Zdzieszowice
LKS Czaniec
1:0
Szombierki Bytom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
4:0
Grunwald Ruda Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Górnik II Zabrze KS
Polonia Bytom
6:0
Skalnik Gracze
Odra Opole
2:0
Małapanew Ozimek
Polonia Łaziska Górne
1:0
Górnik Wesoła
Skra Częstochowa
2:0
LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:1
Piast II Gliwice
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
GKS 1962 Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice
4:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Ruch II Chorzów
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
GKS 1962 Jastrzębie
2:0
Polonia Łaziska Górne
Górnik Wesoła
2:1
Ruch Zdzieszowice
Piast II Gliwice
2:5
Ruch II Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Skalnik Gracze
1:3
Odra Opole
Małapanew Ozimek
0:1
Szombierki Bytom
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Skra Częstochowa
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze KS
2:0
Polonia Bytom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:2
Polonia Bytom
Szombierki Bytom
0:1
Skalnik Gracze
Odra Opole
3:1
Górnik II Zabrze KS
Polonia Łaziska Górne
1:0
LKS Czaniec
Ruch Zdzieszowice
2:0
GKS 1962 Jastrzębie
Ruch II Chorzów
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Skra Częstochowa
7:0
Małapanew Ozimek
Rekord Bielsko-Biała
4:1
Piast II Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:1
Górnik Wesoła
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:0
Polonia Łaziska Górne
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze KS
2:2
Szombierki Bytom
Małapanew Ozimek
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skalnik Gracze
0:5
Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
3:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik Wesoła
2:2
Ruch II Chorzów
Polonia Bytom
1:1
Odra Opole
Piast II Gliwice
0:5
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec
1:0
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:0
LKS Czaniec
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
Odra Opole
Szombierki Bytom
0:0
Polonia Bytom
Polonia Łaziska Górne
1:2
Małapanew Ozimek
Skra Częstochowa
2:2
Górnik II Zabrze KS
Rekord Bielsko-Biała
4:1
Górnik Wesoła
Ruch II Chorzów
2:1
GKS 1962 Jastrzębie
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:0
Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice
6:2
Grunwald Ruda Śląska
Piast II Gliwice
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
3:2
Polonia Łaziska Górne
Odra Opole
2:0
Szombierki Bytom
Polonia Bytom
1:2
Skra Częstochowa
Grunwald Ruda Śląska
6:6
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Wesoła
0:1
Piast II Gliwice
LKS Czaniec
0:1
Ruch II Chorzów
Małapanew Ozimek
1:2
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze KS
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Swornica Czarnowąsy Opole
0:5
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice
1:2
GKS 1962 Jastrzębie
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Górnik Wesoła
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:0
Małapanew Ozimek
Ruch Zdzieszowice
1:0
Skalnik Gracze
Polonia Łaziska Górne
0:1
Górnik II Zabrze KS
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:2
Polonia Bytom
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
Szombierki Bytom
Rekord Bielsko-Biała
3:0
LKS Czaniec
Skra Częstochowa
1:2
Odra Opole
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:2
Rekord Bielsko-Biała
LKS Czaniec
5:1
Piast II Gliwice
Szombierki Bytom
1:0
Skra Częstochowa
Odra Opole
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skalnik Gracze
2:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Małapanew Ozimek
1:2
Ruch II Chorzów
Górnik II Zabrze KS
0:2
Ruch Zdzieszowice
GKS 1962 Jastrzębie
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Górnik Wesoła
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Bytom
1:1
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze KS
0:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
4:0
Skra Częstochowa
LKS Czaniec
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Bytom
3:2
Ruch Zdzieszowice
Szombierki Bytom
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Odra Opole
5:0
Polonia Łaziska Górne
Skalnik Gracze
1:3
Ruch II Chorzów
Małapanew Ozimek
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Piast II Gliwice
GKS 1962 Jastrzębie
1:0
Górnik Wesoła
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:2
Skra Częstochowa
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Grunwald Ruda Śląska
GKS 1962 Jastrzębie
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wesoła
0:1
LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne
1:1
Szombierki Bytom
Piast II Gliwice
3:0
Małapanew Ozimek
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Skalnik Gracze
Ruch II Chorzów
0:1
Górnik II Zabrze KS
Ruch Zdzieszowice
2:1
Odra Opole
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
Polonia Bytom
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:0
Górnik Wesoła
Polonia Bytom
1:0
Ruch II Chorzów
Szombierki Bytom
2:3
Ruch Zdzieszowice
Odra Opole
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
1:0
Polonia Łaziska Górne
Skalnik Gracze
0:6
Piast II Gliwice
Małapanew Ozimek
1:5
Swornica Czarnowąsy Opole
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze KS
0:2
Rekord Bielsko-Biała
LKS Czaniec
1:2
GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Skalnik Gracze
GKS 1962 Jastrzębie
4:0
Grunwald Ruda Śląska
Górnik Wesoła
1:1
Małapanew Ozimek
Polonia Łaziska Górne
1:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast II Gliwice
1:1
Górnik II Zabrze KS
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:1
Szombierki Bytom
Ruch Zdzieszowice
2:2
Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
1:3
Polonia Bytom
Ruch II Chorzów
1:3
Odra Opole
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:1
LKS Czaniec
Ruch II Chorzów
0:0
Szombierki Bytom
Górnik II Zabrze KS
4:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
1:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Skalnik Gracze
0:1
Górnik Wesoła
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
Polonia Łaziska Górne
Małapanew Ozimek
1:3
GKS 1962 Jastrzębie
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:5
Ruch Zdzieszowice
Polonia Bytom
2:1
Piast II Gliwice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Chorzów
0:0
Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
2:0
Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice
2:0
Polonia Łaziska Górne
Grunwald Ruda Śląska
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast II Gliwice
1:2
Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
0:0
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
0:3
Szombierki Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Czaniec
4:1
Małapanew Ozimek
Górnik Wesoła
1:0
Górnik II Zabrze KS
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
4:1
Swornica Czarnowąsy Opole
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Ruch Zdzieszowice
Szombierki Bytom
0:3
Piast II Gliwice
Polonia Łaziska Górne
0:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
3:2
Skra Częstochowa
Skalnik Gracze
0:5
LKS Czaniec
Małapanew Ozimek
0:2
Grunwald Ruda Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Ruch II Chorzów
Górnik II Zabrze KS
3:1
GKS 1962 Jastrzębie
Polonia Bytom
2:1
Górnik Wesoła
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:0
Skalnik Gracze
Ruch II Chorzów
3:0
Polonia Łaziska Górne
LKS Czaniec
3:2
Górnik II Zabrze KS
Górnik Wesoła
0:2
Odra Opole
Piast II Gliwice
2:2
Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała
4:0
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
0:6
Szombierki Bytom
GKS 1962 Jastrzębie
0:2
Polonia Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:3
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze KS
4:1
Grunwald Ruda Śląska
Polonia Bytom
4:0
LKS Czaniec
Szombierki Bytom
2:1
Górnik Wesoła
BKS Stal Bielsko-Biała
5:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
0:3
Małapanew Ozimek
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:3
Piast II Gliwice
Ruch Zdzieszowice
1:4
Ruch II Chorzów
Odra Opole
0:1
GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:4
Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie
2:3
Szombierki Bytom
Górnik Wesoła
0:2
Skra Częstochowa
Piast II Gliwice
4:1
Polonia Łaziska Górne
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Ruch Zdzieszowice
Skalnik Gracze
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch II Chorzów
0:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Małapanew Ozimek
0:1
Górnik II Zabrze KS
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Polonia Bytom
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
0:3
GKS 1962 Jastrzębie
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Ruch II Chorzów
Górnik II Zabrze KS
2:1
Skalnik Gracze
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:0
Górnik Wesoła
Małapanew Ozimek
0:4
Polonia Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Łaziska Górne
0:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Ruch Zdzieszowice
5:0
Piast II Gliwice
Odra Opole
0:0
Grunwald Ruda Śląska
Szombierki Bytom
2:1
LKS Czaniec
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:2
Szombierki Bytom
LKS Czaniec
1:1
Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Wesoła
2:0
Polonia Łaziska Górne
Piast II Gliwice
5:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
4:3
Ruch II Chorzów
Skalnik Gracze
0:6
Polonia Bytom
Małapanew Ozimek
0:4
Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
0:3
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze KS
0:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
3:0
Górnik II Zabrze KS
BKS Stal Bielsko-Biała
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Szombierki Bytom
4:0
Małapanew Ozimek
Polonia Łaziska Górne
0:0
GKS 1962 Jastrzębie
Skra Częstochowa
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Ruch II Chorzów
1:2
Piast II Gliwice
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
LKS Czaniec
Ruch Zdzieszowice
5:0
Górnik Wesoła
Odra Opole
2:0
Skalnik Gracze
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skalnik Gracze
0:6
Szombierki Bytom
Górnik II Zabrze KS
1:1
Odra Opole
LKS Czaniec
0:3*
Polonia Łaziska Górne
GKS 1962 Jastrzębie
1:2
Ruch Zdzieszowice
Górnik Wesoła
1:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Piast II Gliwice
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Małapanew Ozimek
0:0
Skra Częstochowa
Swornica Czarnowąsy Opole
3:2
Ruch II Chorzów
Polonia Bytom
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:0
Małapanew Ozimek
Ruch II Chorzów
5:3
Górnik Wesoła
BKS Stal Bielsko-Biała
4:0
Piast II Gliwice
Szombierki Bytom
1:1
Górnik II Zabrze KS
Polonia Łaziska Górne
0:1
Grunwald Ruda Śląska
Skra Częstochowa
6:1
Skalnik Gracze
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:1
GKS 1962 Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice
1:1
LKS Czaniec
Odra Opole
2:1
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie
5:1
Ruch II Chorzów
Górnik Wesoła
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
3:0
Szombierki Bytom
Swornica Czarnowąsy Opole
0:1
Piast II Gliwice
Skalnik Gracze
1:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
Małapanew Ozimek
0:0
Polonia Łaziska Górne
Grunwald Ruda Śląska
2:2
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze KS
4:0
Skra Częstochowa
Odra Opole
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
1:0
GKS 1962 Jastrzębie
BKS Stal Bielsko-Biała
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Szombierki Bytom
1:0
Odra Opole
Polonia Łaziska Górne
1:2
Skalnik Gracze
Piast II Gliwice
6:2
Górnik Wesoła
Skra Częstochowa
0:2
Polonia Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:2
Górnik II Zabrze KS
Ruch Zdzieszowice
4:1
Małapanew Ozimek
Ruch II Chorzów
1:0
LKS Czaniec
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Wesoła
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Bytom
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Szombierki Bytom
1:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Odra Opole
7:1
Skra Częstochowa
Skalnik Gracze
0:3
Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
1:5
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska
2:2
Ruch II Chorzów
Górnik II Zabrze KS
1:3
Polonia Łaziska Górne
GKS 1962 Jastrzębie
3:0
Piast II Gliwice
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Górnik Wesoła
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
GKS 1962 Jastrzębie
Polonia Łaziska Górne
0:3
Polonia Bytom
Piast II Gliwice
1:0
LKS Czaniec
Skra Częstochowa
3:2
Szombierki Bytom
Rekord Bielsko-Biała
5:2
Grunwald Ruda Śląska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:2
Skalnik Gracze
Ruch II Chorzów
0:0
Małapanew Ozimek
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:2
Odra Opole
Ruch Zdzieszowice
3:1
Górnik II Zabrze KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?