Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
2:1
Akademia Sportowa Lubliniec
GKS Piast Gliwice S.A.
3:2
UKS Ruch Radzionków
Józefka2005
4:1
MKS Iskra Pszczyna
Skra Częstochowa
0:0
Promotor Zabrze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
4:1
MKS Iskra Pszczyna
Promotor Zabrze
1:2
Józefka2005
UKS Ruch Radzionków
4:0
Skra Częstochowa
AKS Mikołów
2:1
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
5:1
Skra Częstochowa
GKS Piast Gliwice S.A.
6:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Józefka2005
0:1
UKS Ruch Radzionków
MKS Iskra Pszczyna
10:1
Promotor Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
0:2
Promotor Zabrze
UKS Ruch Radzionków
5:0
MKS Iskra Pszczyna
AKS Mikołów
2:3
Józefka2005
GKS Piast Gliwice S.A.
5:0
Skra Częstochowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promotor Zabrze
2:2
UKS Ruch Radzionków
Skra Częstochowa
3:1
Akademia Sportowa Lubliniec
MKS Iskra Pszczyna
0:4
AKS Mikołów
Józefka2005
0:0
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
2:1
Promotor Zabrze
GKS Piast Gliwice S.A.
0:1
MKS Iskra Pszczyna
Skra Częstochowa
0:3
Józefka2005
Akademia Sportowa Lubliniec
2:5
UKS Ruch Radzionków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promotor Zabrze
1:1
GKS Piast Gliwice S.A.
UKS Ruch Radzionków
2:2
AKS Mikołów
MKS Iskra Pszczyna
4:1
Skra Częstochowa
Józefka2005
2:0
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Promotor Zabrze
0:0
Skra Częstochowa
UKS Ruch Radzionków
0:1
GKS Piast Gliwice S.A.
Akademia Sportowa Lubliniec
1:5
AKS Mikołów
MKS Iskra Pszczyna
0:1
Józefka2005
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
0:7
UKS Ruch Radzionków
GKS Piast Gliwice S.A.
1:0
AKS Mikołów
Józefka2005
3:1
Promotor Zabrze
MKS Iskra Pszczyna
2:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Promotor Zabrze
2:3
MKS Iskra Pszczyna
Akademia Sportowa Lubliniec
0:3
GKS Piast Gliwice S.A.
AKS Mikołów
1:1
Skra Częstochowa
UKS Ruch Radzionków
2:0
Józefka2005
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promotor Zabrze
0:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Skra Częstochowa
1:1
GKS Piast Gliwice S.A.
Józefka2005
5:1
AKS Mikołów
MKS Iskra Pszczyna
3:0
UKS Ruch Radzionków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Radzionków
5:0
Promotor Zabrze
Akademia Sportowa Lubliniec
0:1
Skra Częstochowa
AKS Mikołów
2:0
MKS Iskra Pszczyna
GKS Piast Gliwice S.A.
1:2
Józefka2005
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Promotor Zabrze
2:2
AKS Mikołów
UKS Ruch Radzionków
6:0
Akademia Sportowa Lubliniec
Józefka2005
3:1
Skra Częstochowa
MKS Iskra Pszczyna
0:0
GKS Piast Gliwice S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
0:3
Józefka2005
AKS Mikołów
0:2
UKS Ruch Radzionków
Skra Częstochowa
1:1
MKS Iskra Pszczyna
GKS Piast Gliwice S.A.
2:1
Promotor Zabrze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?