Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Zdzieszowice
2:2
Ślęza Wrocław
Agroplon Głuszyna
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
1:1
MKS Kluczbork
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:5
Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
1:2
Stal Brzeg
Ruch Radzionków
4:3
Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Górnik Polkowice
2:1
Zagłębie II Lubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
1:0
KS Górnik Polkowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
1:4
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Ruch Radzionków
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
1:2
Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork
1:1
Agroplon Głuszyna
Zagłębie II Lubin
4:2
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
3:1
Stal Brzeg
Piast Żmigród
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:3
Górnik II Zabrze
Lechia Dzierżoniów
1:2
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
0:2
Zagłębie II Lubin
Ruch Radzionków
2:1
MKS Kluczbork
Agroplon Głuszyna
3:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Górnik Polkowice
5:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
1:0
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
3:3
Ruch Zdzieszowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
Ruch Radzionków
Górnik II Zabrze
1:3
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:0
Agroplon Głuszyna
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Piast Żmigród
MKS Kluczbork
0:1
KS Górnik Polkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
4:2
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Lechia Dzierżoniów
0:1
MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Radzionków
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski
1:3
Górnik II Zabrze
Agroplon Głuszyna
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
3:4
Zagłębie II Lubin
KS Górnik Polkowice
5:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
5:0
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
2:2
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
5:2
Ruch Radzionków
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:4
Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze
2:2
Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:2
KS Górnik Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:3
Agroplon Głuszyna
Ruch Zdzieszowice
1:0
MKS Kluczbork
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
2:2
Miedź II Legnica
Agroplon Głuszyna
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
1:4
Górnik II Zabrze
Lechia Dzierżoniów
1:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
KS Górnik Polkowice
4:1
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Radzionków
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
1:1
MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice
3:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
1:0
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
Ruch Radzionków
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:4
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry
1:3
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
5:1
Agroplon Głuszyna
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:4
KS Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała
6:1
Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze
2:2
Miedź II Legnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Lubin
6:0
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów
3:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Zdzieszowice
4:0
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Radzionków
4:2
Piast Żmigród
Stal Brzeg
4:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Górnik Polkowice
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Agroplon Głuszyna
3:0
Górnik II Zabrze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Stal Brzeg
Piast Żmigród
3:2
KS Górnik Polkowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Ruch Zdzieszowice
Agroplon Głuszyna
0:2
Ruch Radzionków
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
0:3
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
1:2
Miedź II Legnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
3:1
Ruch Radzionków
Miedź II Legnica
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
MKS Kluczbork
Lechia Dzierżoniów
1:2
Piast Żmigród
KS Górnik Polkowice
2:1
Agroplon Głuszyna
Zagłębie II Lubin
2:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
1:1
KS Górnik Polkowice
Warta Gorzów Wielkopolski
2:3
Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
1:1
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:0
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
1:0
Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Stal Brzeg
Agroplon Głuszyna
2:4
Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Zagłębie II Lubin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Górnik II Zabrze
Lechia Dzierżoniów
- : -
Ruch Radzionków
KS Górnik Polkowice
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Zdzieszowice
- : -
Agroplon Głuszyna
MKS Kluczbork
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
- : -
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
- : -
Stal Brzeg
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Miedź II Legnica
KS Górnik Polkowice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Ruch Radzionków
- : -
Ruch Zdzieszowice
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Zagłębie II Lubin
Agroplon Głuszyna
- : -
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Radzionków
Miedź II Legnica
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Lechia Dzierżoniów
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin
- : -
Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice
- : -
KS Górnik Polkowice
MKS Kluczbork
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
- : -
Agroplon Głuszyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
- : -
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
MKS Kluczbork
Lechia Dzierżoniów
- : -
Ruch Zdzieszowice
KS Górnik Polkowice
- : -
Ślęza Wrocław
Ruch Radzionków
- : -
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Agroplon Głuszyna
- : -
Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
- : -
Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
- : -
Agroplon Głuszyna
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
- : -
Ruch Radzionków
Ruch Zdzieszowice
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg
- : -
KS Górnik Polkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
- : -
Ruch Radzionków
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Agroplon Głuszyna
Zagłębie II Lubin
- : -
KS Górnik Polkowice
MKS Kluczbork
- : -
Piast Żmigród
Stal Brzeg
- : -
Lechia Dzierżoniów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?