Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
- : -
Górnik II Zabrze
ROW 1964 Rybnik
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów
- : -
Zagłębie II Lubin
LZS Starowice Dolne
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Zdzieszowice
- : -
MKS Kluczbork
Falubaz Zielona Góra
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław
- : -
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
- : -
Stal Brzeg
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin
- : -
LZS Starowice Dolne
MKS Kluczbork
- : -
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
- : -
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
- : -
Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LZS Starowice Dolne
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
- : -
MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice
- : -
Piast Żmigród
Stal Brzeg
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra
- : -
Ślęza Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
- : -
Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
- : -
ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
LZS Starowice Dolne
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork
- : -
Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze
- : -
Polonia Bytom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
- : -
MKS Kluczbork
LZS Starowice Dolne
- : -
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
- : -
Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice
- : -
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
- : -
Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra
- : -
Górnik II Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
- : -
ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Polonia Bytom
Piast Żmigród
- : -
Falubaz Zielona Góra
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork
- : -
LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg
- : -
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze
- : -
Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
- : -
Piast Żmigród
LZS Starowice Dolne
- : -
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin
- : -
Ślęza Wrocław
Polonia Bytom
- : -
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
- : -
Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
- : -
Falubaz Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
- : -
LZS Starowice Dolne
Ruch Zdzieszowice
- : -
ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork
- : -
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
- : -
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Piast Żmigród
Ruch Chorzów
- : -
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Ślęza Wrocław
LZS Starowice Dolne
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała
- : -
MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
- : -
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
- : -
Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra
- : -
Stal Brzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Polonia Bytom
Śląsk II Wrocław
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
LZS Starowice Dolne
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
- : -
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
- : -
Falubaz Zielona Góra
MKS Kluczbork
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
- : -
Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
- : -
Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Górnik II Zabrze
LZS Starowice Dolne
- : -
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
- : -
Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra
- : -
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Ruch Chorzów
Śląsk II Wrocław
- : -
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
- : -
Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Bytom
- : -
Falubaz Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice
- : -
LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
- : -
Ślęza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ruch Zdzieszowice
Ruch Chorzów
- : -
Polonia Bytom
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice Dolne
- : -
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin
- : -
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
- : -
Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra
- : -
Śląsk II Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
- : -
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
- : -
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
- : -
LZS Starowice Dolne
Ruch Zdzieszowice
- : -
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra
- : -
Ruch Chorzów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Polonia Bytom
Ruch Chorzów
- : -
Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
Stal Brzeg
LZS Starowice Dolne
- : -
Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin
- : -
ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
- : -
Piast Żmigród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
- : -
MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów
- : -
LZS Starowice Dolne
Polonia Bytom
- : -
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
- : -
Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Błyskawica Gać
- : -
ROW 1964 Rybnik
LZS Starowice Dolne
- : -
Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin
- : -
Falubaz Zielona Góra
MKS Kluczbork
- : -
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
- : -
Miedź II Legnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?