Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lechia Dzierżoniów
1:3
Śląsk Wrocław
Zagłębie III Lubin
4:3
FC Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
8:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie Lubin
1:2
Chrobry Głogów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:4
UKS Lechia Dzierżoniów
Zagłębie Lubin
8:0
Zagłębie III Lubin
FC Wrocław Academy
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
4:2
Śląsk Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie III Lubin
1:1
Chrobry Głogów
UKS Lechia Dzierżoniów
2:1
FC Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
0:3
Zagłębie Lubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
7:1
UKS Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy
1:2
Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie III Lubin
0:3
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
FC Wrocław Academy
Śląsk Wrocław
1:4
Zagłębie Lubin
UKS Lechia Dzierżoniów
6:0
Zagłębie III Lubin
WKS Śląsk Wrocław
4:5
Chrobry Głogów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
1:0
FC Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
1:2
UKS Lechia Dzierżoniów
Zagłębie III Lubin
2:9
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
6:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:2
Zagłębie III Lubin
FC Wrocław Academy
2:2
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
2:1
WKS Śląsk Wrocław
UKS Lechia Dzierżoniów
1:4
Chrobry Głogów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:0
Zagłębie III Lubin
Chrobry Głogów
3:2
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
3:0
UKS Lechia Dzierżoniów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:0
FC Wrocław Academy
Śląsk Wrocław
5:1
Chrobry Głogów
Zagłębie III Lubin
0:5
Zagłębie Lubin
UKS Lechia Dzierżoniów
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:7
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
2:1
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:1
UKS Lechia Dzierżoniów
Chrobry Głogów
3:1
Zagłębie III Lubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
Chrobry Głogów
WKS Śląsk Wrocław
2:3
Zagłębie III Lubin
Śląsk Wrocław
4:1
FC Wrocław Academy
UKS Lechia Dzierżoniów
0:4
Zagłębie Lubin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
0:9
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry Głogów
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Zagłębie III Lubin
1:1
UKS Lechia Dzierżoniów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:0
Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
1:2
Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław
10:0
Zagłębie III Lubin
UKS Lechia Dzierżoniów
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:7
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
0:5
FC Wrocław Academy
Chrobry Głogów
1:2
UKS Lechia Dzierżoniów
Zagłębie III Lubin
2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?