Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
Pauza
Miedź Legnica
11:0
Silesia Wrocław-Gaj
Zagłębie Lubin
16:0
Bielawianka Bielawa
AP Oleśnica
2:4
Lechia Dzierżoniów
Śląsk I Wrocław
11:0
MKP Wołów
Ślęza Wrocław
1:3
Parasol Wrocław
Polonia Środa Śląska
5:2
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
0:5
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Moto - Jelcz Oława
1:11
Zagłębie Lubin
Bielawianka Bielawa
1:4
AP Oleśnica
Lechia Dzierżoniów
0:5
Śląsk I Wrocław
MKP Wołów
1:0
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
1:3
Miedź Legnica
Silesia Wrocław-Gaj
2:11
Polonia Środa Śląska
FC Wrocław Academy
2:2
Polonia Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
Pauza
Miedź Legnica
4:0
MKP Wołów
AP Oleśnica
2:1
Moto - Jelcz Oława
Śląsk I Wrocław
10:0
Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław
0:4
Lechia Dzierżoniów
Polonia Środa Śląska
1:2
Parasol Wrocław
Polonia Wrocław
5:2
Silesia Wrocław-Gaj
WKS Śląsk Wrocław
8:1
FC Wrocław Academy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
Zagłębie Lubin
3:0*
AP Oleśnica
Moto - Jelcz Oława
1:6
Śląsk I Wrocław
Bielawianka Bielawa
1:11
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:4
Miedź Legnica
MKP Wołów
2:6
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
6:1
Polonia Wrocław
Silesia Wrocław-Gaj
0:7
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
Pauza
Miedź Legnica
4:2
Bielawianka Bielawa
Śląsk I Wrocław
0:1
Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
1:1
Moto - Jelcz Oława
Polonia Środa Śląska
5:0
Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy
8:0
Silesia Wrocław-Gaj
Polonia Wrocław
1:1
MKP Wołów
WKS Śląsk Wrocław
7:2
Parasol Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
Pauza
Zagłębie Lubin
11:0
Ślęza Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:8
Miedź Legnica
Bielawianka Bielawa
2:4
Polonia Środa Śląska
AP Oleśnica
0:12
Śląsk I Wrocław
Lechia Dzierżoniów
6:0
Polonia Wrocław
MKP Wołów
0:3
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
4:1
FC Wrocław Academy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
Pauza
Miedź Legnica
1:6
Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
1:0
AP Oleśnica
Silesia Wrocław-Gaj
1:2
Parasol Wrocław
Polonia Środa Śląska
2:6
Moto - Jelcz Oława
FC Wrocław Academy
0:1
MKP Wołów
Polonia Wrocław
2:1
Bielawianka Bielawa
WKS Śląsk Wrocław
4:3
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Zagłębie Lubin
9:0
Polonia Środa Śląska
Moto - Jelcz Oława
4:4
Polonia Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:6
WKS Śląsk Wrocław
AP Oleśnica
2:8
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
3:1
FC Wrocław Academy
Śląsk I Wrocław
7:0
Ślęza Wrocław
MKP Wołów
2:0
Silesia Wrocław-Gaj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Miedź Legnica
1:2
Śląsk I Wrocław
Parasol Wrocław
3:1
MKP Wołów
Silesia Wrocław-Gaj
0:15
Lechia Dzierżoniów
Polonia Środa Śląska
2:4
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy
1:0
Bielawianka Bielawa
Polonia Wrocław
0:17
Zagłębie Lubin
WKS Śląsk Wrocław
12:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
Pauza
Zagłębie Lubin
7:1
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
5:0
FC Wrocław Academy
Bielawianka Bielawa
3:2
Silesia Wrocław-Gaj
AP Oleśnica
4:7
Polonia Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:1
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
0:3
Miedź Legnica
Śląsk I Wrocław
5:0
Polonia Środa Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
MKP Wołów
1:2
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
4:1
Bielawianka Bielawa
Silesia Wrocław-Gaj
4:3
Moto - Jelcz Oława
Polonia Środa Śląska
0:5
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
0:6
Zagłębie Lubin
Polonia Wrocław
1:18
Śląsk I Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
6:2
AP Oleśnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
Pauza
Miedź Legnica
4:0
Polonia Środa Śląska
Zagłębie Lubin
3:0
Silesia Wrocław-Gaj
Moto - Jelcz Oława
1:2
Parasol Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:1
MKP Wołów
AP Oleśnica
- : -
FC Wrocław Academy
Ślęza Wrocław
5:0
Polonia Wrocław
Śląsk I Wrocław
2:0
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
Pauza
Lechia Dzierżoniów
8:0
Bielawianka Bielawa
MKP Wołów
4:1
Moto - Jelcz Oława
Parasol Wrocław
0:6
Zagłębie Lubin
Silesia Wrocław-Gaj
2:1
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy
0:2
Śląsk I Wrocław
Polonia Wrocław
0:1
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
Pauza
Miedź Legnica
1:1
WKS Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
17:0
MKP Wołów
Moto - Jelcz Oława
1:5
Lechia Dzierżoniów
AP Oleśnica
0:1
Parasol Wrocław
Śląsk I Wrocław
18:0
Silesia Wrocław-Gaj
Ślęza Wrocław
1:1
FC Wrocław Academy
Polonia Środa Śląska
7:0
Polonia Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
Bielawianka Bielawa
0:1
Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów
1:5
Zagłębie Lubin
MKP Wołów
1:2
AP Oleśnica
Parasol Wrocław
0:4
Śląsk I Wrocław
Silesia Wrocław-Gaj
0:3
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
1:0
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Polonia Środa Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?