Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
Pauza
Stal Chocianów
4:2
Chojnowianka Chojnów
Miedź Legnica
7:0
Kłos Moskorzyn
Płomień Radwanice
5:0
Górnik Lubin
Sokół Jerzmanowa
2:2
Czarni Rokiki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Moskorzyn
Pauza
Stal Chocianów
0:2
Sokół Jerzmanowa
Górnik Lubin
0:14
Miedź Legnica
Czarni Rokiki
5:2
Płomień Radwanice
Chojnowianka Chojnów
1:4
Kuźnia Jawor
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Lubin
Pauza
Kuźnia Jawor
2:0
Kłos Moskorzyn
Miedź Legnica
4:3
Czarni Rokiki
Sokół Jerzmanowa
4:2
Chojnowianka Chojnów
Płomień Radwanice
1:9
Stal Chocianów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokiki
Pauza
Stal Chocianów
1:8
Miedź Legnica
Chojnowianka Chojnów
1:1
Kłos Moskorzyn
Górnik Lubin
1:3
Kuźnia Jawor
Sokół Jerzmanowa
6:2
Płomień Radwanice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chocianów
Pauza
Miedź Legnica
3:1
Sokół Jerzmanowa
Kłos Moskorzyn
3:2
Górnik Lubin
Płomień Radwanice
5:3
Chojnowianka Chojnów
Kuźnia Jawor
2:3
Czarni Rokiki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Jerzmanowa
Pauza
Stal Chocianów
2:2
Kuźnia Jawor
Chojnowianka Chojnów
4:0
Górnik Lubin
Płomień Radwanice
2:5
Miedź Legnica
Czarni Rokiki
3:1
Kłos Moskorzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Radwanice
Pauza
Kuźnia Jawor
1:3
Sokół Jerzmanowa
Miedź Legnica
8:0
Chojnowianka Chojnów
Kłos Moskorzyn
4:4
Stal Chocianów
Górnik Lubin
1:5
Czarni Rokiki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Stal Chocianów
3:0
Górnik Lubin
Chojnowianka Chojnów
1:8
Czarni Rokiki
Sokół Jerzmanowa
4:4
Kłos Moskorzyn
Płomień Radwanice
3:1
Kuźnia Jawor
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojnowianka Chojnów
Pauza
Kuźnia Jawor
0:6
Miedź Legnica
Kłos Moskorzyn
3:3
Płomień Radwanice
Górnik Lubin
0:5
Sokół Jerzmanowa
Czarni Rokiki
7:0
Stal Chocianów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
Pauza
Stal Chocianów
3:0*
Chojnowianka Chojnów
Górnik Lubin
3:3
Płomień Radwanice
Kłos Moskorzyn
0:2
Miedź Legnica
Czarni Rokiki
3:0
Sokół Jerzmanowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Moskorzyn
Pauza
Chojnowianka Chojnów
0:3*
Kuźnia Jawor
Miedź Legnica
8:0
Górnik Lubin
Płomień Radwanice
0:6
Czarni Rokiki
Sokół Jerzmanowa
2:1
Stal Chocianów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Lubin
Pauza
Stal Chocianów
7:2
Płomień Radwanice
Chojnowianka Chojnów
0:3*
Sokół Jerzmanowa
Czarni Rokiki
1:2
Miedź Legnica
Kłos Moskorzyn
2:2
Kuźnia Jawor
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rokiki
Pauza
Miedź Legnica
12:0
Stal Chocianów
Płomień Radwanice
1:6
Sokół Jerzmanowa
Kuźnia Jawor
18:0
Górnik Lubin
Kłos Moskorzyn
3:0*
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chocianów
Pauza
Chojnowianka Chojnów
0:3*
Płomień Radwanice
Górnik Lubin
2:10
Kłos Moskorzyn
Sokół Jerzmanowa
0:8
Miedź Legnica
Czarni Rokiki
4:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Jerzmanowa
Pauza
Miedź Legnica
22:1
Płomień Radwanice
Kłos Moskorzyn
1:3
Czarni Rokiki
Górnik Lubin
3:0*
Chojnowianka Chojnów
Kuźnia Jawor
3:0
Stal Chocianów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Radwanice
Pauza
Chojnowianka Chojnów
0:3*
Miedź Legnica
Sokół Jerzmanowa
2:2
Kuźnia Jawor
Czarni Rokiki
4:0
Górnik Lubin
Stal Chocianów
1:1
Kłos Moskorzyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Kuźnia Jawor
8:2
Płomień Radwanice
Kłos Moskorzyn
5:0
Sokół Jerzmanowa
Górnik Lubin
3:1
Stal Chocianów
Czarni Rokiki
3:0*
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojnowianka Chojnów
Pauza
Stal Chocianów
0:6
Czarni Rokiki
Miedź Legnica
18:1
Kuźnia Jawor
Sokół Jerzmanowa
6:1
Górnik Lubin
Płomień Radwanice
1:1
Kłos Moskorzyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?