Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Forza Wrocław
Forza Wrocław 3 7 9 - 4 2 1 0
2
FA Wałbrzych
FA Wałbrzych 3 4 3 - 3 1 1 1
3
KP Brzeg Dolny
KP Brzeg Dolny 3 3 5 - 5 0 3 0
4
Forza Wrocław
Forza Wrocław 3 1 3 - 8 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
2:2
KP Brzeg Dolny
FA Wałbrzych
1:0
Forza Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
1:0
FA Wałbrzych
KP Brzeg Dolny
1:1
Forza Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Wałbrzych
2:2
KP Brzeg Dolny
Forza Wrocław
2:6
Forza Wrocław
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Odra Opole
Odra Opole 3 9 7 - 1 3 0 0
2
Moto - Jelcz Oława
Moto - Jelcz Oława 3 6 5 - 4 2 0 1
3
FA Wrocław
FA Wrocław 3 3 8 - 6 1 0 2
4
Stal Brzeg
Stal Brzeg 3 0 1 - 10 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
1:2
Moto - Jelcz Oława
FA Wrocław
1:3
Odra Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Wrocław
6:0
Stal Brzeg
Odra Opole
2:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
0:2
Odra Opole
Moto - Jelcz Oława
3:1
FA Wrocław
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Dąbroczanka Pępowo
Dąbroczanka Pępowo 3 9 18 - 2 3 0 0
2
OKiS Prószków
OKiS Prószków 3 4 3 - 9 1 1 1 1 1 1 - 1
3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 4 7 - 7 1 1 1 1 1 1 - 1
4
AP Oleśnica
AP Oleśnica 3 0 2 - 12 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
5:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AP Oleśnica
1:2
OKiS Prószków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
6:0
AP Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
OKiS Prószków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
1:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
OKiS Prószków
0:7
Dąbroczanka Pępowo

Faza Pucharowa

Ćwierćfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
3:1
FA Wrocław
Forza Wrocław
1:2
Moto - Jelcz Oława
FA Wałbrzych
1:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Odra Opole
3:0
OKiS Prószków
Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
1:1   k. 2 : 3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto - Jelcz Oława
0:2
Odra Opole
Mecz o 9. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:0   k. 3 : 2
Forza Wrocław
Mecz o 11. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:3
AP Oleśnica
Mecz o 3. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
1:3
Dąbroczanka Pępowo
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
3:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?