Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
Pauza
Prochowiczanka Prochowice
0:10
KGHM Zagłębie Lubin
Odra Ścinawa
1:2
Chojnowianka Chojnów
Stal Chocianów
2:2
Orła wasosz
Pogoń Góra
3:1
Amico II Lubin
KS Polkowice II
6:4
Chrobry Głogów
KGHM II Zagłębie Lubin
0:5
Amico Lubin
Konfeks Legnica
5:3
Kaczawa Bieniowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
10:1
Prochowiczanka Prochowice
Chrobry Głogów
3:4
Stal Chocianów
Orła wasosz
2:3
Konfeks Legnica
KGHM Zagłębie Lubin
0:3
Pogoń Góra
Amico II Lubin
1:2
Odra Ścinawa
Kaczawa Bieniowice
5:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
10:0
KGHM ZANAM Polkowice
Odra Ścinawa
0:5
KGHM Zagłębie Lubin
Stal Chocianów
1:5
Chojnowianka Chojnów
Amico Lubin
5:0
Kaczawa Bieniowice
KGHM II Zagłębie Lubin
1:4
Orła wasosz
KS Polkowice II
0:10
Amico II Lubin
Konfeks Legnica
5:1
Chrobry Głogów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaczawa Bieniowice
Pauza
KGHM ZANAM Polkowice
3:2
Odra Ścinawa
Chojnowianka Chojnów
1:5
Konfeks Legnica
Prochowiczanka Prochowice
1:4
Pogoń Góra
Chrobry Głogów
0:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Orła wasosz
9:2
Amico Lubin
Amico II Lubin
4:3
Stal Chocianów
KGHM Zagłębie Lubin
10:1
KS Polkowice II
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
Pauza
Konfeks Legnica
1:1
Amico II Lubin
Odra Ścinawa
7:1
Prochowiczanka Prochowice
KGHM II Zagłębie Lubin
6:0
Chojnowianka Chojnów
Stal Chocianów
1:7
KGHM Zagłębie Lubin
Kaczawa Bieniowice
3:5
Orła wasosz
Amico Lubin
4:0
Chrobry Głogów
KS Polkowice II
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orła wasosz
Pauza
Pogoń Góra
10:1
Odra Ścinawa
Chojnowianka Chojnów
3:6
Amico Lubin
Amico II Lubin
3:5
KGHM II Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
1:3
Stal Chocianów
Chrobry Głogów
2:1
Kaczawa Bieniowice
Prochowiczanka Prochowice
3:6
KS Polkowice II
KGHM Zagłębie Lubin
2:1
Konfeks Legnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
Chojnowianka Chojnów
2:3
Kaczawa Bieniowice
Orła wasosz
5:0
Chrobry Głogów
Amico Lubin
3:2
Amico II Lubin
KGHM II Zagłębie Lubin
9:2
KGHM Zagłębie Lubin
Konfeks Legnica
0:1
KGHM ZANAM Polkowice
KS Polkowice II
1:3
Pogoń Góra
Prochowiczanka Prochowice
2:3
Stal Chocianów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Chojnowianka Chojnów
1:4
Orła wasosz
Pogoń Góra
8:1
Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice
1:8
Konfeks Legnica
Odra Ścinawa
1:4
KS Polkowice II
Amico II Lubin
3:1
Kaczawa Bieniowice
KGHM ZANAM Polkowice
1:5
KGHM II Zagłębie Lubin
KGHM Zagłębie Lubin
2:6
Amico Lubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Polkowice II
Pauza
KGHM II Zagłębie Lubin
16:2
Prochowiczanka Prochowice
Chrobry Głogów
1:3
Chojnowianka Chojnów
Stal Chocianów
5:1
Odra Ścinawa
Orła wasosz
4:2
Amico II Lubin
Kaczawa Bieniowice
2:2
KGHM Zagłębie Lubin
Amico Lubin
4:2
KGHM ZANAM Polkowice
Konfeks Legnica
0:4
Pogoń Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojnowianka Chojnów
Pauza
KS Polkowice II
2:1
Stal Chocianów
Odra Ścinawa
2:0
Konfeks Legnica
Pogoń Góra
6:2
KGHM II Zagłębie Lubin
KGHM Zagłębie Lubin
2:2
Orła wasosz
Amico II Lubin
6:3
Chrobry Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Kaczawa Bieniowice
Prochowiczanka Prochowice
0:8
Amico Lubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chocianów
Pauza
Chojnowianka Chojnów
1:1
Amico II Lubin
KGHM II Zagłębie Lubin
2:3
Odra Ścinawa
Chrobry Głogów
1:0
KGHM Zagłębie Lubin
Orła wasosz
3:3
KGHM ZANAM Polkowice
Amico Lubin
0:4
Pogoń Góra
Konfeks Legnica
3:2
KS Polkowice II
Kaczawa Bieniowice
5:0
Prochowiczanka Prochowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Amico II Lubin
Pauza
Pogoń Góra
4:0
Kaczawa Bieniowice
KGHM Zagłębie Lubin
1:2
Chojnowianka Chojnów
Prochowiczanka Prochowice
1:4
Orła wasosz
Odra Ścinawa
0:13
Amico Lubin
Stal Chocianów
1:1
Konfeks Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
3:2
Chrobry Głogów
KS Polkowice II
3:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
Pauza
KGHM II Zagłębie Lubin
1:3
Stal Chocianów
Chojnowianka Chojnów
5:1
KGHM ZANAM Polkowice
Chrobry Głogów
9:0
Prochowiczanka Prochowice
Orła wasosz
2:1
Pogoń Góra
Kaczawa Bieniowice
4:2
Odra Ścinawa
Amico Lubin
6:1
KS Polkowice II
Amico II Lubin
4:7
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
4:0
Chrobry Głogów
Prochowiczanka Prochowice
0:10
Chojnowianka Chojnów
Konfeks Legnica
3:2
KGHM II Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
3:8
Amico II Lubin
Odra Ścinawa
1:2
Orła wasosz
Stal Chocianów
0:5
Amico Lubin
KS Polkowice II
3:2
Kaczawa Bieniowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
Pauza
Amico II Lubin
3:5
Prochowiczanka Prochowice
Chojnowianka Chojnów
1:5
Pogoń Góra
KGHM Zagłębie Lubin
7:3
KGHM ZANAM Polkowice
Orła wasosz
3:2
KS Polkowice II
Kaczawa Bieniowice
2:0
Stal Chocianów
Amico Lubin
4:1
Konfeks Legnica
Chrobry Głogów
3:0
Odra Ścinawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
Pauza
Chojnowianka Chojnów
2:1
Odra Ścinawa
Orła wasosz
3:1
Stal Chocianów
Amico II Lubin
2:1
Pogoń Góra
Amico Lubin
6:1
KGHM II Zagłębie Lubin
KGHM Zagłębie Lubin
23:0
Prochowiczanka Prochowice
Chrobry Głogów
4:2
KS Polkowice II
Kaczawa Bieniowice
1:0
Konfeks Legnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Amico II Lubin
Pauza
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Chojnowianka Chojnów
Stal Chocianów
2:4
Chrobry Głogów
Pogoń Góra
5:1
KGHM Zagłębie Lubin
Odra Ścinawa
5:1
Amico Lubin
KGHM II Zagłębie Lubin
2:4
Kaczawa Bieniowice
Konfeks Legnica
3:1
Orła wasosz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Prochowiczanka Prochowice
Pauza
Orła wasosz
2:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Kaczawa Bieniowice
3:5
Amico Lubin
Chrobry Głogów
2:0
Konfeks Legnica
Amico II Lubin
1:0
KGHM ZANAM Polkowice
KS Polkowice II
0:5
Pogoń Góra
Chojnowianka Chojnów
2:3
Stal Chocianów
KGHM Zagłębie Lubin
5:1
Odra Ścinawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaczawa Bieniowice
Pauza
Pogoń Góra
14:0
Prochowiczanka Prochowice
Stal Chocianów
2:1
Amico II Lubin
Amico Lubin
8:2
Orła wasosz
Odra Ścinawa
5:2
KS Polkowice II
KGHM II Zagłębie Lubin
5:5
Chrobry Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
0:3
KGHM Zagłębie Lubin
Konfeks Legnica
3:3
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
Pauza
Amico Lubin
- : -
Konfeks Legnica
Chrobry Głogów
8:4
Amico II Lubin
Chojnowianka Chojnów
6:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Orła wasosz
2:3
Kaczawa Bieniowice
KS Polkowice II
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
Odra Ścinawa
5:0
Prochowiczanka Prochowice
KGHM Zagłębie Lubin
0:6
Stal Chocianów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
2:5
Amico II Lubin
Konfeks Legnica
1:2
KGHM Zagłębie Lubin
KS Polkowice II
9:0
Prochowiczanka Prochowice
Odra Ścinawa
1:5
Pogoń Góra
Stal Chocianów
1:2
KGHM ZANAM Polkowice
Kaczawa Bieniowice
- : -
Chrobry Głogów
Amico Lubin
4:2
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
Pogoń Góra
6:2
KS Polkowice II
Prochowiczanka Prochowice
0:6
Stal Chocianów
Amico II Lubin
2:3
Amico Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
0:3
Konfeks Legnica
Chrobry Głogów
3:2
Orła wasosz
KGHM Zagłębie Lubin
3:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Kaczawa Bieniowice
- : -
Chojnowianka Chojnów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Orła wasosz
- : -
Chojnowianka Chojnów
Stal Chocianów
- : -
Pogoń Góra
Kaczawa Bieniowice
- : -
Amico II Lubin
Amico Lubin
- : -
KGHM Zagłębie Lubin
KS Polkowice II
- : -
Odra Ścinawa
Konfeks Legnica
- : -
Prochowiczanka Prochowice
KGHM II Zagłębie Lubin
6:1
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Prochowiczanka Prochowice
2:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
- : -
Pogoń Góra
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
- : -
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
- : -
KS Polkowice II
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chocianów
- : -
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
- : -
Konfeks Legnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
Pauza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?