Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
2:0
OKS Olesno
Akademia Piłkarska AMS
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze
1:0
Sparta Paczków
Po-Ra-Wie Większyce
0:1
MKS Gogolin
LZS SBB ENERGY Kup
0:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krasiejów
1:1
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
0:4
LZS Starowice Dolne
Czarni Otmuchów
0:1
Śląsk Łubniany
Stal Brzeg
1:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:2
KS Krasiejów
Sparta Paczków
0:2
MKS Pogoń Prudnik
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
LZS Starowice Dolne
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0
Start Namysłów
MKS Gogolin
1:1
Czarni Otmuchów
Śląsk Łubniany
0:1
Stal Brzeg
OKS Olesno
0:2
LZS SBB ENERGY Kup
Małapanew Ozimek
0:1
Skalnik Gracze
Akademia Piłkarska AMS
4:0
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:2
Akademia Piłkarska AMS
MKS Pogoń Prudnik
0:0
Małapanew Ozimek
LZS Starowice Dolne
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze
2:2
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS SBB ENERGY Kup
2:1
Sparta Paczków
KS Krasiejów
5:2
Śląsk Łubniany
Start Namysłów
1:2
OKS Olesno
Stal Brzeg
1:0
MKS Gogolin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:0
LZS SBB ENERGY Kup
Polonia Głubczyce
3:0
MKS Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
1:0
Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Akademia Piłkarska AMS
0:1
Stal Brzeg
MKS Gogolin
3:1
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
1:0
Skalnik Gracze
OKS Olesno
1:1
LZS Starowice Dolne
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
Czarni Otmuchów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Śląsk Łubniany
LZS Starowice Dolne
4:1
Sparta Paczków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
OKS Olesno
Skalnik Gracze
0:1
MKS Gogolin
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Polonia Głubczyce
KS Krasiejów
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Start Namysłów
0:0
Małapanew Ozimek
Stal Brzeg
5:1
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Start Namysłów
Czarni Otmuchów
0:5
Stal Brzeg
Małapanew Ozimek
1:1
LZS Starowice Dolne
Sparta Paczków
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
OKS Olesno
Akademia Piłkarska AMS
1:1
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
0:1
MKS Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany
0:3
LZS SBB ENERGY Kup
Po-Ra-Wie Większyce
4:0
KS Krasiejów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
0:2
Akademia Piłkarska AMS
LZS Starowice Dolne
1:0
Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
1:2
Sparta Paczków
Skalnik Gracze
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
MKS Gogolin
KS Krasiejów
5:1
Czarni Otmuchów
Start Namysłów
1:2
Śląsk Łubniany
Stal Brzeg
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Czarni Otmuchów
2:2
Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek
0:0
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Sparta Paczków
Akademia Piłkarska AMS
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
Śląsk Łubniany
0:3
LZS Starowice Dolne
Po-Ra-Wie Większyce
2:1
MKS Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
5:0
KS Krasiejów
MKS Gogolin
4:3
Start Namysłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:1
Małapanew Ozimek
MKS Pogoń Prudnik
3:0
Czarni Otmuchów
LZS Starowice Dolne
2:1
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
Śląsk Łubniany
OKS Olesno
1:3
Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze
0:6
Stal Brzeg
LZS SBB ENERGY Kup
0:0
Po-Ra-Wie Większyce
KS Krasiejów
0:2
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
1:2
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Głubczyce
1:3
Sparta Paczków
Czarni Otmuchów
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
Małapanew Ozimek
Akademia Piłkarska AMS
1:0
LZS Starowice Dolne
MKS Gogolin
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Łubniany
3:1
OKS Olesno
KS Krasiejów
0:0
Skalnik Gracze
Stal Brzeg
2:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:3
Polonia Głubczyce
Sparta Paczków
4:1
Śląsk Łubniany
MKS Pogoń Prudnik
3:0
KS Krasiejów
LZS Starowice Dolne
3:0
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
6:1
Akademia Piłkarska AMS
Skalnik Gracze
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS SBB ENERGY Kup
0:2
Stal Brzeg
Start Namysłów
2:1
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
3:0
MKS Gogolin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:4
LZS Starowice Dolne
Olimpia Lewin Brzeski
1:4
Polonia Głubczyce
Akademia Piłkarska AMS
3:4
OKS Olesno
MKS Gogolin
5:1
Sparta Paczków
Skalnik Gracze
0:1
MKS Pogoń Prudnik
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krasiejów
0:1
LZS SBB ENERGY Kup
Stal Brzeg
3:2
Start Namysłów
Małapanew Ozimek
3:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
Śląsk Łubniany
Małapanew Ozimek
1:0
MKS Gogolin
Sparta Paczków
0:3
Akademia Piłkarska AMS
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Starowice Dolne
1:2
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
LZS SBB ENERGY Kup
2:2
Skalnik Gracze
Start Namysłów
0:1
KS Krasiejów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:3
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Śląsk Łubniany
MKS Pogoń Prudnik
1:0
LZS SBB ENERGY Kup
Akademia Piłkarska AMS
1:3
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
1:1
Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze
2:1
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
2:2
Sparta Paczków
KS Krasiejów
1:0
LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg
5:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Głubczyce
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Sparta Paczków
1:1
Czarni Otmuchów
LZS Starowice Dolne
2:3
Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
1:2
MKS Gogolin
OKS Olesno
2:2
Stal Brzeg
LZS SBB ENERGY Kup
0:1
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:4
Małapanew Ozimek
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
MKS Gogolin
MKS Pogoń Prudnik
1:0
LZS Starowice Dolne
Akademia Piłkarska AMS
4:1
Śląsk Łubniany
Skalnik Gracze
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
2:2
Polonia Głubczyce
LZS SBB ENERGY Kup
1:1
Start Namysłów
KS Krasiejów
2:2
OKS Olesno
Stal Brzeg
1:0
Sparta Paczków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
Czarni Otmuchów
Małapanew Ozimek
0:2
Stal Brzeg
Sparta Paczków
1:2
KS Krasiejów
LZS Starowice Dolne
4:1
LZS SBB ENERGY Kup
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
2:4
Akademia Piłkarska AMS
Śląsk Łubniany
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
2:0
Skalnik Gracze
Start Namysłów
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:3
Stal Brzeg
Małapanew Ozimek
1:3
KS Krasiejów
Olimpia Lewin Brzeski
3:0*
Akademia Piłkarska AMS
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0
LZS SBB ENERGY Kup
MKS Gogolin
6:1
Po-Ra-Wie Większyce
Śląsk Łubniany
1:1
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
1:2
MKS Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
0:1
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
2:2
Start Namysłów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:5
MKS Gogolin
LZS Starowice Dolne
5:1
Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze
1:1
Małapanew Ozimek
Po-Ra-Wie Większyce
4:2
Akademia Piłkarska AMS
LZS SBB ENERGY Kup
0:2
OKS Olesno
KS Krasiejów
0:1
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
4:0
Śląsk Łubniany
MKS Pogoń Prudnik
1:2
Sparta Paczków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:2
Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek
2:1
MKS Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
2:2
LZS SBB ENERGY Kup
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
LZS Starowice Dolne
Akademia Piłkarska AMS
1:2
Czarni Otmuchów
MKS Gogolin
0:0
Stal Brzeg
OKS Olesno
2:1
Start Namysłów
Śląsk Łubniany
1:2
KS Krasiejów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
0:0
OKS Olesno
Czarni Otmuchów
0:4
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Pogoń Prudnik
0:3
Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
5:1
Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze
3:0
Śląsk Łubniany
LZS SBB ENERGY Kup
2:3
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
2:0
MKS Gogolin
Start Namysłów
1:0
Sparta Paczków
Stal Brzeg
7:0
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
LZS SBB ENERGY Kup
Małapanew Ozimek
3:1
Start Namysłów
Sparta Paczków
0:2
LZS Starowice Dolne
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Czarni Otmuchów
MKS Gogolin
1:1
Skalnik Gracze
Śląsk Łubniany
1:1
MKS Pogoń Prudnik
OKS Olesno
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
1:2
Stal Brzeg
Akademia Piłkarska AMS
2:2
KS Krasiejów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
1:1
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
Sparta Paczków
OKS Olesno
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze
3:3
Akademia Piłkarska AMS
LZS SBB ENERGY Kup
0:3
Śląsk Łubniany
KS Krasiejów
0:3
Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów
1:2
Polonia Głubczyce
Stal Brzeg
5:1
Czarni Otmuchów
LZS Starowice Dolne
0:2
Małapanew Ozimek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:0
LZS Starowice Dolne
Czarni Otmuchów
0:6
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Sparta Paczków
1:2
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
Stal Brzeg
Akademia Piłkarska AMS
1:1
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
1:1
LZS SBB ENERGY Kup
Śląsk Łubniany
0:0
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
1:3
Skalnik Gracze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
MKS Pogoń Prudnik
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice Dolne
0:2
Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:0
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
1:0
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
4:2
Czarni Otmuchów
KS Krasiejów
1:3
Stal Brzeg
Start Namysłów
1:0
MKS Gogolin
LZS SBB ENERGY Kup
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
0:1
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
0:2
LZS Starowice Dolne
Polonia Głubczyce
3:1
OKS Olesno
Czarni Otmuchów
0:4
MKS Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek
2:0
Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
KS Krasiejów
Akademia Piłkarska AMS
4:2
Start Namysłów
Śląsk Łubniany
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
3:0
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków
2:3
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
0:3
Stal Brzeg
LZS Starowice Dolne
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
MKS Gogolin
Skalnik Gracze
1:0
KS Krasiejów
Po-Ra-Wie Większyce
0:2
Start Namysłów
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
1:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:2
LZS SBB ENERGY Kup
Polonia Głubczyce
2:0
Małapanew Ozimek
Czarni Otmuchów
1:2
Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Skalnik Gracze
Akademia Piłkarska AMS
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
2:2
OKS Olesno
Śląsk Łubniany
1:2
Sparta Paczków
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
LZS Starowice Dolne
KS Krasiejów
0:2
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków
2:1
MKS Gogolin
MKS Pogoń Prudnik
0:2
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
8:0
Czarni Otmuchów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:2
Po-Ra-Wie Większyce
Śląsk Łubniany
1:3
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
7:1
Akademia Piłkarska AMS
LZS SBB ENERGY Kup
0:5
KS Krasiejów
Start Namysłów
0:1
Stal Brzeg
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
MKS Pogoń Prudnik
Akademia Piłkarska AMS
2:2
Sparta Paczków
MKS Gogolin
4:2
Małapanew Ozimek
Śląsk Łubniany
1:3
Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze
1:1
LZS SBB ENERGY Kup
Po-Ra-Wie Większyce
2:3
OKS Olesno
KS Krasiejów
2:2
Start Namysłów
Stal Brzeg
3:1
LZS Starowice Dolne
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
0:1
Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce
1:0
MKS Gogolin
Małapanew Ozimek
5:1
Akademia Piłkarska AMS
Sparta Paczków
1:5
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice Dolne
0:3*
KS Krasiejów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:3
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
4:1
Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno
8:0
Czarni Otmuchów
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:1
Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
LZS SBB ENERGY Kup
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Start Namysłów
Akademia Piłkarska AMS
4:0
Polonia Głubczyce
MKS Gogolin
0:1
Śląsk Łubniany
Skalnik Gracze
2:1
LZS Starowice Dolne
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
6:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
3:1
OKS Olesno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:2
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
5:0
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
2:1
Stal Brzeg
LZS Starowice Dolne
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:2
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
0:1
Akademia Piłkarska AMS
OKS Olesno
2:2
KS Krasiejów
Start Namysłów
2:2
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:4
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Start Namysłów
MKS Pogoń Prudnik
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Akademia Piłkarska AMS
1:0
MKS Gogolin
Skalnik Gracze
1:4
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
2:1
Śląsk Łubniany
LZS SBB ENERGY Kup
0:2
LZS Starowice Dolne
KS Krasiejów
3:1
Sparta Paczków
Stal Brzeg
1:1
Małapanew Ozimek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?