Terminarz

Wybierz
1/32
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
MKS Gogolin
Sparta Paczków
Wolny los
Rodło Opole
Wolny los
Polonia Głubczyce
Wolny los
Wolny los
Stal Brzeg
Wolny los
Start Jełowa
LZS Racławiczki
1:5
MKS Kluczbork
LZS Stary Ujazd
2:0
KS Krasiejów
Start Bogdanowice
2:5
Unia Krapkowice
LKS Górnik Januszkowice
0:1
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Victoria Dobrzyń
4:1
Żubry Smarchowice
LZS Kuniów
1:4
OKS Olesno
UKS Karnków
2:5
MKS Wołczyn
Piast Strzelce Opolskie
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Fortuna Głogówek
1:2
Victoria Cisek
Hetman Byczyna
3:1
LZS Rudniki
KS Twardawa
0:2
Ruch Zdzieszowice
Silesius Kotórz Mały
0:4
LZS Starowice
LZS Mechnice
3:2
LZS Piotrówka
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:1
Unia Kolonowskie
LZS Gronowice
0:3*
Start Namysłów
Naprzód Jemielnica
1:3
Agroplon Głuszyna
MKS Pogoń Prudnik
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Łubniany
1:5
Małapanew Ozimek
GLKS Włókniarz Kietrz
1:2
LZS Skorogoszcz
LZS Rudatom Kępa
0:3
Polonia Nysa
Racławia Racławice Śląskie
1:4
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Walce
5:6
Olimpia Lewin Brzeski
Piomar Tarnów-Przywory
2:3
Skalnik Gracze
Sokół Niemodlin
0:2
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Victoria Chróścice
4:3
GKS Głuchołazy
KS Bodzanów-Nowy Świętów
0:3*
Orzeł Źlinice
1/16
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie Większyce
2:3
LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce
1:2
Ruch Zdzieszowice
Hetman Byczyna
1:3
Start Namysłów
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:3
MKS Wołczyn
Piast Strzelce Opolskie
1:4
Polonia Nysa
LZS Stary Ujazd
0:5
Unia Krapkowice
Victoria Dobrzyń
1:3
Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie
0:3
LZS Starowice
LZS Mechnice
0:3
MKS Gogolin
Start Jełowa
5:1
Victoria Cisek
Rodło Opole
4:1
Victoria Chróścice
Skalnik Gracze
1:4
MKS Kluczbork
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
OKS Olesno
Sparta Paczków
1:3
Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek
2:3
Stal Brzeg
SKF TOR Dobrzeń Wielki
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1/8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
- : -
Polonia Nysa
Start Jełowa
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Krapkowice
- : -
Stal Brzeg
LZS Skorogoszcz
- : -
LZS Starowice
Start Namysłów
- : -
Agroplon Głuszyna
Ruch Zdzieszowice
- : -
Rodło Opole
MKS Kluczbork
- : -
OKS Olesno
MKS Wołczyn
- : -
Orzeł Źlinice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?