Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:1
Start II Namysłów
LKS Rybna
1:3
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krasiejów
2:0
LZS Proślice
Unia Murów
1:1
Unia Kolonowskie
Widawa Lubska Wilków
1:0
Start Dobrodzień
LZS Mechnice
5:3
Źródło Krośnica
LZS Rudniki
0:3
Stal Brzeg
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:2
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
KS Krasiejów
LZS Proślice
1:4
LZS Rudniki
Widawa Lubska Wilków
2:3
Naprzód Jemielnica
Źródło Krośnica
2:1
LKS Rybna
Start Dobrodzień
1:0
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
5:2
LZS Mechnice
Stal Brzeg
6:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Start II Namysłów
0:1
Unia Murów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:3
Start Dobrodzień
LKS Rybna
7:0
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
3:1
Źródło Krośnica
Unia Murów
3:0
Widawa Lubska Wilków
LZS Mechnice
2:3
Start II Namysłów
Silesius Kotórz Mały
2:1
Stal Brzeg
LZS Rudniki
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
4:3
LZS Proślice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:0
Unia Murów
Piomar Tarnów-Przywory
4:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Proślice
1:1
Silesius Kotórz Mały
Widawa Lubska Wilków
5:4
LZS Mechnice
Źródło Krośnica
2:2
LZS Rudniki
Start Dobrodzień
0:4
Stal Brzeg
Unia Kolonowskie
2:5
KS Krasiejów
Start II Namysłów
2:1
LKS Rybna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Murów
0:0
Start Dobrodzień
LZS Mechnice
2:1
Naprzód Jemielnica
LKS Rybna
3:2
Widawa Lubska Wilków
KS Krasiejów
2:1
Start II Namysłów
LZS Rudniki
4:2
Unia Kolonowskie
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:5
Źródło Krośnica
Silesius Kotórz Mały
4:3
Piomar Tarnów-Przywory
Stal Brzeg
6:2
LZS Proślice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:2
LKS Rybna
Piomar Tarnów-Przywory
2:2
Stal Brzeg
Unia Murów
5:1
LZS Mechnice
Widawa Lubska Wilków
1:5
KS Krasiejów
Źródło Krośnica
1:1
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
2:1
LZS Proślice
Unia Kolonowskie
1:4
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Start II Namysłów
2:1
LZS Rudniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
1:3
Start II Namysłów
LKS Rybna
0:1
Unia Murów
KS Krasiejów
7:1
Naprzód Jemielnica
LZS Proślice
3:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Mechnice
2:2
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
2:0
Unia Kolonowskie
LZS Rudniki
2:1
Widawa Lubska Wilków
Stal Brzeg
1:0
Źródło Krośnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
5:2
LZS Rudniki
Unia Murów
1:0
KS Krasiejów
Widawa Lubska Wilków
5:3
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Źródło Krośnica
6:1
LZS Proślice
LZS Mechnice
2:4
LKS Rybna
Start Dobrodzień
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Kolonowskie
1:2
Stal Brzeg
Start II Namysłów
3:0
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
0:4
Źródło Krośnica
LKS Rybna
3:3
Start Dobrodzień
KS Krasiejów
3:4
LZS Mechnice
LZS Proślice
5:4
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
1:3
Widawa Lubska Wilków
LZS Rudniki
0:0
Unia Murów
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
2:2
Naprzód Jemielnica
Stal Brzeg
3:3
Start II Namysłów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
6:0
Silesius Kotórz Mały
LKS Rybna
0:1
KS Krasiejów
Unia Murów
0:3
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Widawa Lubska Wilków
0:2
Stal Brzeg
LZS Mechnice
4:0
LZS Rudniki
Start Dobrodzień
2:0
Źródło Krośnica
Unia Kolonowskie
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
Start II Namysłów
4:2
LZS Proślice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
Start II Namysłów
KS Krasiejów
1:0
Start Dobrodzień
LZS Proślice
3:5
Widawa Lubska Wilków
Źródło Krośnica
1:3
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
3:1
Unia Murów
LZS Rudniki
3:0
LKS Rybna
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
4:3
LZS Mechnice
Stal Brzeg
5:1
Naprzód Jemielnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
9:4
LZS Proślice
LKS Rybna
2:4
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
KS Krasiejów
5:0
LZS Rudniki
Unia Murów
3:7
Stal Brzeg
Widawa Lubska Wilków
1:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Mechnice
2:3
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
4:1
Unia Kolonowskie
Start II Namysłów
2:0
Źródło Krośnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:4
Naprzód Jemielnica
LZS Proślice
2:1
Unia Murów
Źródło Krośnica
2:2
Widawa Lubska Wilków
Unia Kolonowskie
3:2
Start II Namysłów
Silesius Kotórz Mały
2:1
LKS Rybna
LZS Rudniki
1:2
Start Dobrodzień
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
3:8
KS Krasiejów
Stal Brzeg
3:2
LZS Mechnice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:1
Źródło Krośnica
LKS Rybna
2:2
Stal Brzeg
KS Krasiejów
3:2
Silesius Kotórz Mały
Unia Murów
1:0
Piomar Tarnów-Przywory
Widawa Lubska Wilków
4:1
Unia Kolonowskie
LZS Mechnice
1:2
LZS Proślice
Start Dobrodzień
0:3
Start II Namysłów
LZS Rudniki
3:4
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
4:0
LKS Rybna
LZS Proślice
1:4
KS Krasiejów
Źródło Krośnica
0:2
LZS Mechnice
Start Dobrodzień
1:2
Widawa Lubska Wilków
Unia Kolonowskie
1:3
Unia Murów
Silesius Kotórz Mały
3:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Stal Brzeg
1:1
LZS Rudniki
Start II Namysłów
0:3
Naprzód Jemielnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:2
Widawa Lubska Wilków
LKS Rybna
0:0
Źródło Krośnica
KS Krasiejów
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
Unia Murów
3:0
Start Dobrodzień
LZS Mechnice
4:2
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
0:1
Start II Namysłów
LZS Rudniki
0:0
LZS Proślice
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:3
Stal Brzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
0:1
LZS Rudniki
LZS Proślice
4:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Widawa Lubska Wilków
4:0
Unia Murów
Źródło Krośnica
0:4
KS Krasiejów
Start Dobrodzień
0:6
Naprzód Jemielnica
Unia Kolonowskie
3:1
LKS Rybna
Stal Brzeg
3:0
Silesius Kotórz Mały
Start II Namysłów
0:3
LZS Mechnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rybna
0:1
Start II Namysłów
KS Krasiejów
0:2
Unia Kolonowskie
Unia Murów
1:2
Naprzód Jemielnica
LZS Mechnice
6:1
Widawa Lubska Wilków
Silesius Kotórz Mały
1:1
LZS Proślice
LZS Rudniki
3:1
Źródło Krośnica
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:3
Piomar Tarnów-Przywory
Stal Brzeg
6:0
Start Dobrodzień
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
3:2
LZS Mechnice
Piomar Tarnów-Przywory
3:3
Silesius Kotórz Mały
LZS Proślice
1:1
Stal Brzeg
Widawa Lubska Wilków
0:3
LKS Rybna
Źródło Krośnica
7:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Start Dobrodzień
1:1
Unia Murów
Unia Kolonowskie
0:4
LZS Rudniki
Start II Namysłów
2:2
KS Krasiejów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rybna
2:6
Naprzód Jemielnica
KS Krasiejów
5:0
Widawa Lubska Wilków
LZS Proślice
2:0
Start Dobrodzień
LZS Mechnice
2:1
Unia Murów
Silesius Kotórz Mały
1:3
Źródło Krośnica
LZS Rudniki
0:0
Start II Namysłów
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
2:1
Unia Kolonowskie
Stal Brzeg
4:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:2
KS Krasiejów
Piomar Tarnów-Przywory
3:1
LZS Proślice
Unia Murów
2:1
LKS Rybna
Widawa Lubska Wilków
0:3
LZS Rudniki
Źródło Krośnica
2:0
Stal Brzeg
Start Dobrodzień
1:2
LZS Mechnice
Unia Kolonowskie
1:2
Silesius Kotórz Mały
Start II Namysłów
4:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
Start Dobrodzień
LKS Rybna
1:5
LZS Mechnice
KS Krasiejów
2:0
Unia Murów
LZS Proślice
5:3
Źródło Krośnica
Silesius Kotórz Mały
4:0
Start II Namysłów
LZS Rudniki
2:1
Naprzód Jemielnica
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
3:1
Widawa Lubska Wilków
Stal Brzeg
2:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
2:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Unia Murów
1:1
LZS Rudniki
Widawa Lubska Wilków
3:3
Silesius Kotórz Mały
Źródło Krośnica
5:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Mechnice
2:5
KS Krasiejów
Start Dobrodzień
3:2
LKS Rybna
Unia Kolonowskie
1:3
LZS Proślice
Start II Namysłów
1:2
Stal Brzeg
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
7:2
LKS Rybna
LZS Proślice
3:0
Start II Namysłów
Źródło Krośnica
4:0
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
2:2
Naprzód Jemielnica
LZS Rudniki
1:0
LZS Mechnice
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
3:7
Unia Murów
Stal Brzeg
5:0
Widawa Lubska Wilków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
0:0
Stal Brzeg
LKS Rybna
5:0
LZS Rudniki
Unia Murów
0:3
Silesius Kotórz Mały
Widawa Lubska Wilków
1:1
LZS Proślice
LZS Mechnice
0:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Start Dobrodzień
0:1
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
1:3
Źródło Krośnica
Start II Namysłów
0:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
Widawa Lubska Wilków
LZS Proślice
1:3
Naprzód Jemielnica
Źródło Krośnica
0:3
Start II Namysłów
Unia Kolonowskie
1:3
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
3:3
LZS Mechnice
LZS Rudniki
0:5
KS Krasiejów
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:2
LKS Rybna
Stal Brzeg
3:0
Unia Murów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
4:2
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Rybna
4:2
Silesius Kotórz Mały
KS Krasiejów
3:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Unia Murów
0:0
LZS Proślice
Widawa Lubska Wilków
2:4
Źródło Krośnica
LZS Mechnice
3:0
Stal Brzeg
Start Dobrodzień
2:0
LZS Rudniki
Start II Namysłów
0:3
Unia Kolonowskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
1:0
Unia Murów
LZS Proślice
4:4
LZS Mechnice
Źródło Krośnica
2:2
Naprzód Jemielnica
Unia Kolonowskie
2:0
Widawa Lubska Wilków
Silesius Kotórz Mały
3:6
KS Krasiejów
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:1
LZS Rudniki
Stal Brzeg
4:2
LKS Rybna
Start II Namysłów
0:3
Start Dobrodzień
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jemielnica
1:4
Unia Kolonowskie
LKS Rybna
4:3
LZS Proślice
KS Krasiejów
2:3
Stal Brzeg
Unia Murów
1:1
Źródło Krośnica
Widawa Lubska Wilków
3:0
Start II Namysłów
LZS Mechnice
5:2
Piomar Tarnów-Przywory
Start Dobrodzień
1:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
LZS Rudniki
4:1
Silesius Kotórz Mały
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?