Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
7:0
FC II Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
0:3*
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk Wrocław
5:0
Konfeks Legnica
Miedź Legnica
7:0
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:1
Kuźnia Jawor
KGHM ZANAM Polkowice
1:3
Moto - Jelcz Oława
Parasol Wrocław
1:6
Chrobry Głogów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
6:0
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
0:1
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0*
Polonia-Stal Świdnica
FC II Wrocław Academy
2:3
Moto - Jelcz Oława
Ślęza Wrocław
0:7
Śląsk Wrocław
Konfeks Legnica
2:2
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:0*
Lechia Dzierżoniów
Kuźnia Jawor
2:0
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:2
FC II Wrocław Academy
Śląsk Wrocław
10:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
2:0
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
1:4
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:4
Chrobry Głogów
Moto - Jelcz Oława
10:0
Kuźnia Jawor
Polonia-Stal Świdnica
0:0
KGHM Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
0:2
Górnik Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
4:1
Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
1:0
KGHM ZANAM Polkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
1:0
Polonia-Stal Świdnica
Konfeks Legnica
2:3
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
0:4
Moto - Jelcz Oława
FC II Wrocław Academy
3:0
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
1:2
Miedź Legnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
2:1
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
0:4
Konfeks Legnica
Śląsk Wrocław
4:0
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Parasol Wrocław
0:12
KGHM Zagłębie Lubin
Moto - Jelcz Oława
1:3
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
3:2
FC II Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
2:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:3*
Parasol Wrocław
FC II Wrocław Academy
1:0
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
7:0
Kuźnia Jawor
KGHM Zagłębie Lubin
9:1
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
0:0
Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
1:0
KGHM ZANAM Polkowice
Konfeks Legnica
1:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
1:2
Konfeks Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk Wrocław
6:0
FC II Wrocław Academy
Miedź Legnica
3:0*
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
0:4
Polonia-Stal Świdnica
Moto - Jelcz Oława
0:1
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:1
Chrobry Głogów
Lechia Dzierżoniów
0:7
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
6:1
KGHM ZANAM Polkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:2
Moto - Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
1:1
Miedź Legnica
Śląsk Wrocław
4:1
Parasol Wrocław
FC II Wrocław Academy
2:2
Chrobry Głogów
Konfeks Legnica
3:0
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
1:1
Kuźnia Jawor
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
4:3
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
0:0
Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
2:0
FC II Wrocław Academy
Moto - Jelcz Oława
1:1
KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Wałbrzych
5:3
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
4:0
Konfeks Legnica
Lechia Dzierżoniów
0:4
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
11:0
Kuźnia Jawor
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Górnik Wałbrzych
WKS Śląsk Wrocław
2:2
Moto - Jelcz Oława
Polonia-Stal Świdnica
2:2
KGHM ZANAM Polkowice
Śląsk Wrocław
7:0
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
1:2
Miedź Legnica
FC II Wrocław Academy
1:1
Konfeks Legnica
Ślęza Wrocław
1:4
Chrobry Głogów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
1:5
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
2:1
FC II Wrocław Academy
Konfeks Legnica
2:0
Ślęza Wrocław
Moto - Jelcz Oława
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
0:5
KGHM Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów
6:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
1:4
Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:3
Parasol Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
0:0
Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Konfeks Legnica
WKS Śląsk Wrocław
5:0
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Kuźnia Jawor
Śląsk Wrocław
2:2
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
3:1
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
2:3
KGHM ZANAM Polkowice
FC II Wrocław Academy
0:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:1
Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
2:0
WKS Śląsk Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
1:3
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Konfeks Legnica
0:9
KGHM Zagłębie Lubin
Moto - Jelcz Oława
3:1
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:3
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
4:2
FC II Wrocław Academy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
13:0
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Konfeks Legnica
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław
4:0
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
3:2
Moto - Jelcz Oława
Parasol Wrocław
2:2
Kuźnia Jawor
FC II Wrocław Academy
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:2
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:9
KGHM Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
0:2
FC II Wrocław Academy
Konfeks Legnica
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Moto - Jelcz Oława
7:1
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
3:2
Parasol Wrocław
Chrobry Głogów
1:0
Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
4:1
Parasol Wrocław
Moto - Jelcz Oława
0:1
KGHM ZANAM Polkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:0
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Konfeks Legnica
0:0
Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
2:1
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
3:2
Kuźnia Jawor
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
1:6
Górnik Wałbrzych
Śląsk Wrocław
2:1
Ślęza Wrocław
Moto - Jelcz Oława
2:1
FC II Wrocław Academy
Miedź Legnica
1:2
Chrobry Głogów
Parasol Wrocław
- : -
Konfeks Legnica
WKS Śląsk Wrocław
- : -
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
7:0
Polonia-Stal Świdnica
Chrobry Głogów
4:0
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:6
Śląsk Wrocław
FC II Wrocław Academy
3:3
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
Kuźnia Jawor
0:7
Moto - Jelcz Oława
Ślęza Wrocław
4:6
Parasol Wrocław
Konfeks Legnica
2:6
Miedź Legnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
3:1
KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
4:0
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kuźnia Jawor
0:0
FC II Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
1:4
Konfeks Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
1:6
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
2:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
0:2
Kuźnia Jawor
KGHM Zagłębie Lubin
1:2
Parasol Wrocław
Chrobry Głogów
6:2
Moto - Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:2
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
1:0
Śląsk Wrocław
FC II Wrocław Academy
6:3
Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
1:1
Lechia Dzierżoniów
Konfeks Legnica
6:0
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
2:2
Ślęza Wrocław
Śląsk Wrocław
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Miedź Legnica
1:2
KGHM Zagłębie Lubin
Parasol Wrocław
2:0
WKS Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
0:1
Chrobry Głogów
Lechia Dzierżoniów
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto - Jelcz Oława
2:1
Konfeks Legnica
Górnik Wałbrzych
0:4
FC II Wrocław Academy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
1:0
Lechia Dzierżoniów
Chrobry Głogów
3:0
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Miedź Legnica
Polonia-Stal Świdnica
5:0
Parasol Wrocław
FC II Wrocław Academy
1:4
Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:2
Ślęza Wrocław
Konfeks Legnica
4:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
1:1
FC II Wrocław Academy
KGHM ZANAM Polkowice
2:4
KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Parasol Wrocław
1:2
Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
1:3
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:4
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
1:0
Konfeks Legnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
6:0
Moto - Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
Kuźnia Jawor
WKS Śląsk Wrocław
4:1
KGHM ZANAM Polkowice
Śląsk Wrocław
5:2
Miedź Legnica
FC II Wrocław Academy
6:2
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
0:2
Górnik Wałbrzych
Konfeks Legnica
0:0
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
1:3
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
3:1
Ślęza Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
0:4
Polonia-Stal Świdnica
Miedź Legnica
1:3
Parasol Wrocław
Kuźnia Jawor
0:1
KGHM Zagłębie Lubin
Konfeks Legnica
0:0
FC II Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
1:0
Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
5:1
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:3
Chrobry Głogów
WKS Śląsk Wrocław
3:0
Kuźnia Jawor
Śląsk Wrocław
8:1
KGHM ZANAM Polkowice
Parasol Wrocław
2:1
Lechia Dzierżoniów
FC II Wrocław Academy
2:2
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
2:0
Konfeks Legnica
Polonia-Stal Świdnica
0:2
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
4:4
KGHM Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Parasol Wrocław
Kuźnia Jawor
2:2
Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
- : -
FC II Wrocław Academy
Konfeks Legnica
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
2:2
Miedź Legnica
Moto - Jelcz Oława
0:2
Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
- : -
Konfeks Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Górnik Wałbrzych
Śląsk Wrocław
- : -
Kuźnia Jawor
Miedź Legnica
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Parasol Wrocław
- : -
Moto - Jelcz Oława
FC II Wrocław Academy
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
FC II Wrocław Academy
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kuźnia Jawor
- : -
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
- : -
KGHM Zagłębie Lubin
Konfeks Legnica
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
- : -
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
- : -
Śląsk Wrocław
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Konfeks Legnica
Śląsk Wrocław
- : -
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
- : -
Kuźnia Jawor
Parasol Wrocław
- : -
Górnik Wałbrzych
FC II Wrocław Academy
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Lechia Dzierżoniów
- : -
Moto - Jelcz Oława
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?