Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Miedź Legnica
AP Oleśnica
1:3
Parasol Wrocław
WKS II Śląsk Wrocław
2:2
UKS Bielawianka
Lechia Dzierżoniów
0:3
AKS Strzegom
MGKS Oława 1945
1:0
Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica
2:5
FC Wrocław Academy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
6:0
WKS II Śląsk Wrocław
Śląsk II Wrocław
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
FC Wrocław Academy
4:2
Parasol Wrocław
Miedź Legnica
5:1
AP Oleśnica
Miedź II Legnica
2:0
Lechia Dzierżoniów
UKS Bielawianka
0:2
MGKS Oława 1945
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:3
Miedź Legnica
AP Oleśnica
3:3
Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
UKS Bielawianka
Lechia Dzierżoniów
1:4
FC Wrocław Academy
WKS II Śląsk Wrocław
3:0
Miedź II Legnica
MGKS Oława 1945
2:0
AKS Strzegom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
4:4
Miedź Legnica
AKS Strzegom
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
0:2
Parasol Wrocław
UKS Bielawianka
4:1
AP Oleśnica
Miedź II Legnica
1:9
MGKS Oława 1945
Lechia Dzierżoniów
4:0
WKS II Śląsk Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS II Śląsk Wrocław
2:1
FC Wrocław Academy
MGKS Oława 1945
1:0
Lechia Dzierżoniów
Miedź Legnica
2:2
Śląsk II Wrocław
Parasol Wrocław
2:3
UKS Bielawianka
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Miedź II Legnica
AP Oleśnica
0:1
AKS Strzegom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom
6:1
Parasol Wrocław
Miedź II Legnica
0:1
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy
5:1
Śląsk II Wrocław
UKS Bielawianka
1:1
Miedź Legnica
WKS II Śląsk Wrocław
2:3
MGKS Oława 1945
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
8:2
FC Wrocław Academy
Miedź Legnica
4:0
AKS Strzegom
Śląsk II Wrocław
2:3
UKS Bielawianka
Parasol Wrocław
2:0
Miedź II Legnica
AP Oleśnica
1:3
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
WKS II Śląsk Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
4:2
UKS Bielawianka
AKS Strzegom
4:2
Śląsk II Wrocław
WKS II Śląsk Wrocław
3:1
AP Oleśnica
Lechia Dzierżoniów
0:6
Parasol Wrocław
Miedź II Legnica
0:1
Miedź Legnica
MGKS Oława 1945
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bielawianka
1:2
AKS Strzegom
Śląsk II Wrocław
1:2
Miedź II Legnica
AP Oleśnica
0:1
MGKS Oława 1945
Miedź Legnica
5:0
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
FC Wrocław Academy
Parasol Wrocław
3:0
WKS II Śląsk Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
0:3
UKS Bielawianka
FC Wrocław Academy
0:5
AKS Strzegom
MGKS Oława 1945
1:1
Parasol Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:1
AP Oleśnica
WKS II Śląsk Wrocław
0:4
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
3:1
Śląsk II Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bielawianka
2:0
Lechia Dzierżoniów
Miedź Legnica
1:0
MGKS Oława 1945
Śląsk II Wrocław
1:6
WKS II Śląsk Wrocław
AKS Strzegom
4:1
Miedź II Legnica
AP Oleśnica
1:4
FC Wrocław Academy
Parasol Wrocław
7:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?