Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
0:13
Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło
2:0
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Lasowice
6:0
Iskra Połomia
Gwarek II Tarnowskie Góry
0:2
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
0:2
ŁKS Łagiewniki
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
1:1
Naprzód Wieszowa
Orzeł II Nakło Śląskie
2:4
Tęcza Zendek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
Pauza
Iskra Połomia
0:3
KS Piekary Śląskie
Naprzód Wieszowa
4:0
Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie
2:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Nitron Krupski Młyn
1:0
Orzeł II Nakło Śląskie
Tęcza Zendek
3:4
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
1:2
Rozbark Bytom
ŁKS Łagiewniki
1:2
Iskra Lasowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Nadzieja Bytom
0:5
Zgoda Repty Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
1:4
Orzeł II Nakło Śląskie
Iskra Lasowice
1:1
Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry
0:1
Iskra Połomia
Rozbark Bytom
0:1
Naprzód Wieszowa
KS Piekary Śląskie
5:0
ŁKS Łagiewniki
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
1:1
Tęcza Zendek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Naprzód Wieszowa
2:3
Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
3:2
Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek
5:1
Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice
1:0
KS Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
2:0
Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Nakło Śląskie
4:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łagiewniki
Pauza
Nadzieja Bytom
0:2
Orzeł II Nakło Śląskie
Iskra Lasowice
0:0
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
2:3
Nitron Krupski Młyn
Gwarek II Tarnowskie Góry
5:2
Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom
1:2
Tęcza Zendek
KS Piekary Śląskie
0:2
Naprzód Wieszowa
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:0
Nadzieja Bytom
Naprzód Wieszowa
5:2
Gwarek II Tarnowskie Góry
Zgoda Repty Śląskie
1:3
KS Piekary Śląskie
Nitron Krupski Młyn
2:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Tęcza Zendek
1:0
Iskra Lasowice
ŁKS Łagiewniki
4:0
Iskra Połomia
Orzeł II Nakło Śląskie
5:0
Rozbark Bytom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
Pauza
Nadzieja Bytom
1:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Iskra Lasowice
1:5
Orzeł II Nakło Śląskie
Iskra Połomia
9:1
Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:1
Zgoda Repty Śląskie
ŁKS Łagiewniki
2:2
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
1:2
Przyszłość Nowe Chechło
KS Piekary Śląskie
3:2
Tęcza Zendek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:3
Iskra Lasowice
Naprzód Wieszowa
1:0
Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn
5:1
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
6:5
Gwarek II Tarnowskie Góry
Olimpia Boruszowice
0:3
ŁKS Łagiewniki
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
1:0
Rozbark Bytom
Orzeł II Nakło Śląskie
1:2
KS Piekary Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Iskra Lasowice
3:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Iskra Połomia
6:0
Zgoda Repty Śląskie
Olimpia Boruszowice
0:5
Nitron Krupski Młyn
Gwarek II Tarnowskie Góry
1:2
Orzeł II Nakło Śląskie
ŁKS Łagiewniki
1:1
Naprzód Wieszowa
Rozbark Bytom
8:0
Nadzieja Bytom
KS Piekary Śląskie
4:1
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Nakło Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
- : -
Iskra Lasowice
Przyszłość Nowe Chechło
- : -
Gwarek II Tarnowskie Góry
Naprzód Wieszowa
- : -
Olimpia Boruszowice
Zgoda Repty Śląskie
- : -
ŁKS Łagiewniki
Nitron Krupski Młyn
- : -
Rozbark Bytom
Tęcza Zendek
- : -
Iskra Połomia
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
- : -
KS Piekary Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Iskra Lasowice
3:1
Rozbark Bytom
Iskra Połomia
4:3
Orzeł II Nakło Śląskie
Naprzód Wieszowa
2:1
Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice
0:2
Zgoda Repty Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:2
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
ŁKS Łagiewniki
1:2
Tęcza Zendek
KS Piekary Śląskie
5:0
Nadzieja Bytom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Pauza
Nadzieja Bytom
1:6
Gwarek II Tarnowskie Góry
Przyszłość Nowe Chechło
3:4
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn
4:6
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
3:0
Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom
0:3
KS Piekary Śląskie
Orzeł II Nakło Śląskie
3:2
ŁKS Łagiewniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Iskra Połomia
6:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Naprzód Wieszowa
0:0
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Olimpia Boruszowice
0:2
Orzeł II Nakło Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry
1:2
Rozbark Bytom
ŁKS Łagiewniki
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
KS Piekary Śląskie
3:0
Iskra Lasowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
Pauza
Nadzieja Bytom
2:3
Iskra Połomia
Przyszłość Nowe Chechło
3:1
Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice
1:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek
6:3
Zgoda Repty Śląskie
KS Piekary Śląskie
3:2
Nitron Krupski Młyn
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
1:2
ŁKS Łagiewniki
Orzeł II Nakło Śląskie
6:1
Naprzód Wieszowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Iskra Połomia
5:3
Rozbark Bytom
Naprzód Wieszowa
4:0
Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie
1:2
Orzeł II Nakło Śląskie
Tęcza Zendek
0:1
Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice
0:0
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Gwarek II Tarnowskie Góry
0:2
KS Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
2:1
Nadzieja Bytom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
Pauza
Iskra Połomia
3:1
Iskra Lasowice
Naprzód Wieszowa
5:0
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn
0:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek
5:2
Orzeł II Nakło Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:2
Nadzieja Bytom
ŁKS Łagiewniki
2:1
Rozbark Bytom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
Pauza
Nadzieja Bytom
1:3
Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło
0:0
Tęcza Zendek
Iskra Lasowice
0:3
ŁKS Łagiewniki
Rozbark Bytom
8:3
Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie
3:1
Iskra Połomia
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
1:2
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł II Nakło Śląskie
2:4
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Iskra Połomia
2:0
Gwarek II Tarnowskie Góry
Naprzód Wieszowa
3:0
Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie
2:0
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
2:4
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Olimpia Boruszowice
0:3
Iskra Lasowice
ŁKS Łagiewniki
1:1
KS Piekary Śląskie
Orzeł II Nakło Śląskie
0:3
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Nadzieja Bytom
2:3
Tęcza Zendek
Przyszłość Nowe Chechło
1:1
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
0:0
Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry
1:0
ŁKS Łagiewniki
Rozbark Bytom
0:0
Zgoda Repty Śląskie
KS Piekary Śląskie
2:2
Olimpia Boruszowice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
3:0
Orzeł II Nakło Śląskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łagiewniki
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
4:2
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Naprzód Wieszowa
3:0
KS Piekary Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
0:1
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
1:1
Iskra Połomia
Tęcza Zendek
5:1
Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice
2:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Nakło Śląskie
0:3
Nadzieja Bytom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
Pauza
Nadzieja Bytom
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Lasowice
2:0
Tęcza Zendek
Iskra Połomia
1:3
ŁKS Łagiewniki
Gwarek II Tarnowskie Góry
1:2
Naprzód Wieszowa
Rozbark Bytom
3:0
Orzeł II Nakło Śląskie
KS Piekary Śląskie
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
0:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie
1:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn
1:2
ŁKS Łagiewniki
Tęcza Zendek
2:1
KS Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:3
Iskra Połomia
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
2:0
Nadzieja Bytom
Orzeł II Nakło Śląskie
0:3
Iskra Lasowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
3:0
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia
0:1
Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:4
Tęcza Zendek
ŁKS Łagiewniki
5:0
Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom
5:0
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
KS Piekary Śląskie
3:0
Orzeł II Nakło Śląskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Nadzieja Bytom
1:0
Rozbark Bytom
Przyszłość Nowe Chechło
1:6
KS Piekary Śląskie
Naprzód Wieszowa
1:5
ŁKS Łagiewniki
Zgoda Repty Śląskie
1:3
Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn
2:1
Olimpia Boruszowice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
0:1
Iskra Lasowice
Orzeł II Nakło Śląskie
0:3
Gwarek II Tarnowskie Góry
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Nakło Śląskie
Pauza
Iskra Lasowice
2:0
Nadzieja Bytom
Iskra Połomia
3:2
Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice
0:1
Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
ŁKS Łagiewniki
3:2
Zgoda Repty Śląskie
Rozbark Bytom
3:2
Nitron Krupski Młyn
KS Piekary Śląskie
4:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Nadzieja Bytom
0:2
KS Piekary Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
3:3
Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn
2:3
Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek
4:3
ŁKS Łagiewniki
Rozbark Bytom
1:1
Iskra Lasowice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
3:7
Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Nakło Śląskie
0:3
Iskra Połomia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Pauza
Iskra Lasowice
1:0
Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia
1:0
Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa
7:0
Zgoda Repty Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:1
Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:0
Nadzieja Bytom
ŁKS Łagiewniki
3:0
Orzeł II Nakło Śląskie
KS Piekary Śląskie
1:0
Rozbark Bytom
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
0:4
ŁKS Łagiewniki
Iskra Lasowice
1:1
KS Piekary Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
1:5
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
1:0
Naprzód Wieszowa
Rozbark Bytom
2:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
1:5
Iskra Połomia
Orzeł II Nakło Śląskie
0:3
Olimpia Boruszowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
Pauza
Iskra Połomia
1:1
Nadzieja Bytom
Naprzód Wieszowa
3:0
Orzeł II Nakło Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
0:3
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
2:3
KS Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
4:2
Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:2
Iskra Lasowice
ŁKS Łagiewniki
2:1
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Nadzieja Bytom
0:1
ŁKS Łagiewniki
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn
0:0
Tęcza Zendek
Rozbark Bytom
2:1
Iskra Połomia
KS Piekary Śląskie
5:0
Gwarek II Tarnowskie Góry
Andaluzja II Brzozowice-Kamień
4:0
Olimpia Boruszowice
Orzeł II Nakło Śląskie
0:3
Zgoda Repty Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?