Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
Pauza
Świteź Wiązów
1:2
FC Wrocław Academy 2002
Piast Żmigród
7:1
Parasol Wrocław
Sporting Wrocław
1:3
Lotnik Twardogóra
Strzelinianka Strzelin
5:1
Kolektyw Radwanice
Pogoń Syców
0:0
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
WKS Śląsk Wrocław
7:0
KS Barycz Milicz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Barycz Milicz
3:4
Parasol Wrocław
Pogoń Syców
Pauza
Kolektyw Radwanice
3:4
Sporting Wrocław
Lotnik Twardogóra
6:1
Polonia Trzebnica
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
1:4
Piast Żmigród
WKS Śląsk Wrocław
5:0
Świteź Wiązów
FC Wrocław Academy 2002
2:9
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
Pauza
Świteź Wiązów
1:1
KS Barycz Milicz
Parasol Wrocław
10:0
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Sporting Wrocław
4:1
FC Wrocław Academy 2002
Strzelinianka Strzelin
4:3
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Trzebnica
1:4
Kolektyw Radwanice
Pogoń Syców
0:1
Lotnik Twardogóra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Świteź Wiązów
0:5
Strzelinianka Strzelin
KS Barycz Milicz
4:1
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Kolektyw Radwanice
1:6
Pogoń Syców
Lotnik Twardogóra
8:1
Piast Żmigród
WKS Śląsk Wrocław
8:2
Sporting Wrocław
FC Wrocław Academy 2002
11:1
Polonia Trzebnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Pauza
Parasol Wrocław
0:5
Lotnik Twardogóra
Piast Żmigród
11:3
Kolektyw Radwanice
Sporting Wrocław
4:0
Świteź Wiązów
Strzelinianka Strzelin
3:0
KS Barycz Milicz
Polonia Trzebnica
0:8
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Syców
2:0
FC Wrocław Academy 2002
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Barycz Milicz
Pauza
Świteź Wiązów
6:0
Polonia Trzebnica
Kolektyw Radwanice
5:3
Parasol Wrocław
Strzelinianka Strzelin
2:1
Sporting Wrocław
Lotnik Twardogóra
6:0
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
WKS Śląsk Wrocław
7:0
Pogoń Syców
FC Wrocław Academy 2002
1:4
Piast Żmigród
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
Pauza
Parasol Wrocław
1:3
FC Wrocław Academy 2002
Piast Żmigród
2:4
WKS Śląsk Wrocław
Sporting Wrocław
8:0
KS Barycz Milicz
Polonia Trzebnica
1:13
Strzelinianka Strzelin
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
1:3
Kolektyw Radwanice
Pogoń Syców
5:1
Świteź Wiązów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
Świteź Wiązów
1:2
Piast Żmigród
KS Barycz Milicz
0:8
Lotnik Twardogóra
Sporting Wrocław
1:0
Polonia Trzebnica
Strzelinianka Strzelin
8:1
Pogoń Syców
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy 2002
1:1
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:3
Świteź Wiązów
Piast Żmigród
1:1
Strzelinianka Strzelin
Polonia Trzebnica
1:1
KS Barycz Milicz
Lotnik Twardogóra
4:0
Kolektyw Radwanice
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
2:8
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Syców
1:0
Sporting Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Świteź Wiązów
5:2
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
KS Barycz Milicz
2:5
Kolektyw Radwanice
Piast Żmigród
1:1
Sporting Wrocław
Strzelinianka Strzelin
5:3
Parasol Wrocław
Polonia Trzebnica
4:13
Pogoń Syców
FC Wrocław Academy 2002
3:4
Lotnik Twardogóra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
Pauza
Parasol Wrocław
0:5
Sporting Wrocław
Piast Żmigród
1:2
Polonia Trzebnica
Kolektyw Radwanice
2:6
FC Wrocław Academy 2002
Lotnik Twardogóra
5:2
WKS Śląsk Wrocław
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
3:7
Strzelinianka Strzelin
Pogoń Syców
8:0
KS Barycz Milicz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
Pauza
Świteź Wiązów
1:9
Lotnik Twardogóra
KS Barycz Milicz
3:2
FC Wrocław Academy 2002
Sporting Wrocław
- : -
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Polonia Trzebnica
1:2
Parasol Wrocław
Pogoń Syców
3:2
Piast Żmigród
WKS Śląsk Wrocław
2:1
Kolektyw Radwanice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
Pauza
Parasol Wrocław
0:2
Pogoń Syców
Piast Żmigród
6:4
KS Barycz Milicz
Kolektyw Radwanice
5:3
Świteź Wiązów
Lotnik Twardogóra
1:0
Strzelinianka Strzelin
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
5:1
Polonia Trzebnica
FC Wrocław Academy 2002
2:0
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Barycz Milicz
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Kolektyw Radwanice
- : -
Strzelinianka Strzelin
Lotnik Twardogóra
- : -
Sporting Wrocław
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
- : -
Pogoń Syców
FC Wrocław Academy 2002
- : -
Świteź Wiązów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?