OLJ, XVII kolejka: MKS Gogolin : Stal 1:1!

W XVII kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Starszych, Stal zremisowała na wyjeździe z MKS-em Gogolin 1:1. Gola w tym meczu dla drużyny „żółto-niebieskich” zdobył Kot, ale niestety w ostatnich minutach gospodarze zdołali wyrównać.

Po dwóch wiosennych wygranych, Stal udała się na mecz wyjazdowy z groźnym MKS Gogolin. Był to swojego rodzaju test dla naszej drużyny, która z różnych przyczyn w przerwie zimowej została znacznie przemeblowana. Z jesiennych meczów zabrakło: Rawskiego (kontuzja, już wrócił do treningów), Dziedzica, Makosa oraz Śmiechowskiego, których z powodu urazów nie zobaczymy wiosną, Masłowskiego (wojsko) oraz Jabłońskiego i Urysza, którzy nie podjęli treningów. Drużyna została wzmocniona głównie juniorami młodszymi: Sieczkowskim, Ucarem, Wystrachem, Gawrońskim, Krejem , Kuboniem oraz Dykusem, którzy muszą się uczyć gry w starszym roczniku. Ponadto ze Ślęzy Wrocław do naszej drużyny dołączył Kot.

W tak przemeblowanym składzie, podopieczni Bartosza Kowalskiego odnieśli dwie wygrane z niżej notowanymi rywalami i dziś przyszło im mierzyć się z trzecią drużyną tabeli.

Po meczu wielki niedosyt towarzyszył naszym zawodnikom, bowiem z dziesięciu 100 % sytuacji wykorzystali tylko jedną, co skończyło się podziałem punktów.  Punkt, zdobyty w Gogolinie cieszy, ale…. Ważna jest gra, w której byliśmy lepsi, stworzyliśmy więcej sytuacji ale czasami tak bywa że lepszy nie zawsze wygrywa. Chłopaki! Głowa do góry!  Nie poddajemy się i walczymy.