OLJM, III kolejka: MKS Kluczbork - Stal 2:2!

W III kolejce rundy wiosennej juniorzy młodsi, zremisowali w Kluczborku z miejscowym MKS-em 2:2. Po dwóch przekonujących wygranych, zaliczamy remis z bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Mecz ten był bardzo wyrównany a wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn. Co prawda gospodarze, momentami mieli optyczną przewagę, ale za to „żółto-niebiescy” stworzyli sobie więcej groźnych sytuacji i tylko szkoda że nie udało się ich wykorzystać bo wracalibyśmy z kompletem punktów. Koniec końców, bramkę wyrównującą nasi zawodnicy zdobyli na 3 minuty przed końcem meczu więc jest się z czego cieszyć.

Po dwóch wygranych notujemy remis, którego na pewno nie będziemy się wstydzić. Po dobrej grze, podział punktów przyjmujemy z zadowoleniem i walczymy dalej.

OLJM, III kolejka.

MKS Kluczbork – Stal 2:2

(bramki Stal – Ł. Dykus, K. Zarucki)

Stal: Jakub Krężel, Wojciech Bober, Marcin Dziura,Jan Wolan, Jakub Krej, Łukasz Dykus, Jakub Smok, Kacper Zarzycki, Kacper Zarucki, Mateusz Dychus, Miłosz Ucar.

Trener: Zbigniew Marzec.