Bilety na Kluczbork dostępne w dniu meczu

Informujemy, że wejściówki na sobotni mecz Stal Brzeg - MKS Kluczbork będzie można nabywać już na "starych" zasadach, tj. bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy bramie wejściowej. Nie będzie zatem prowadzona przedsprzedaż biletów. Bramy stadionu, jak i kasy zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, czyli o godzinie 16:00.

Posiadacze karnetów na rundę jesienną oczywiście mają zapewniony darmowy wstęp na to spotkanie za okazaniem karnetu. Podobnie jak w przypadku meczu z Ruchem, naszym kibicom zostanie udostępnione 25% powierzchni trybun, czyli do sprzedaży powędruje jeszcze około 400 biletów.

Przypomnijmy ceny biletów na mecze Stali Brzeg: NORMALNY - 12 zł, ULGOWY - 8 zł (uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji oraz kobiety) i DZIECI DO LAT 12 - 2 zł.

Do zobaczenia na stadionie!

fot. Jacek Nałęcz/pilkaopolska.pl