Bilety na mecz z Polonią Bytom tylko w przedsprzedaży

Prezentujemy państwu harmonogram sprzedaży biletów na ostatni mecz w tym sezonie pomiędzy Stalą Brzeg a Polonią Bytom (sobota, godz. 15:00).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami trybuny będą mogły zapełnić się w 25%, czyli w liczbie 500 osób. Ze względu na te ograniczenia spotkanie odbędzie się BEZ UDZIAŁU KIBICÓW GOŚCI.

Informujemy, że wejściówki na ten mecz będzie można nabyć JEDYNIE W PRZEDSPRZEDAŻY. Oznacza to, iż w dniu meczu NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU w kasie.

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w czwartek i piątek (od 18:00 do 19:00) przy bramie na Stadionie Miejskim w Brzegu (przed kołowrotkiem). Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie dwa bilety.

Przypomnijmy jeszcze ceny biletów, które kształtują się następująco: NORMALNY - 12 zł, ULGOWY - 8 zł (uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji oraz kobiety) i DZIECI DO LAT 12 - 2 zł.

Wszystkich uczestników sobotniego meczu prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i zasad sanitarnych, w tym m.in. zajmowania co czwartego krzesełka na trybunach w rzędach naprzemiennie, dezynfekcji rąk i przede wszystkim zachowania zdrowego rozsądku.

fot. Janusz Pasieczny/glospowiatu24.pl