Czas na kolejny sparing. Stal zagra z rezerwami Odry

W dalszym ciągu trwają przygotowania Stalowców do rundy wiosennej. Nasza drużyna jest w trakcie obozu dochodzeniowego, podczas którego ciężko trenuje dwa razy dziennie. Jednym z elementów tego obozu będzie też środowy sparing z rezerwami Odry Opole.

Nasi przeciwnicy na co dzień grają w IV lidze opolskiej. W zespole Adama Berbelickiego występują młodzi zawodnicy z Opola, dla których występy w drugiej drużynie często są pierwszym kontaktem z piłką seniorską. Debiutancka runda była dla opolan całkiem udana, gdyż Odra II zajmuje po niej bezpieczne 10. miejsce w tabeli, mając 11 punktów zapasu nad strefą spadkową.

Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat zimowych przygotowań drugiego zespołu Odry, natomiast coraz więcej wiemy na temat zmian kadrowych w brzeskiej drużynie. Na dniach będziemy informować o kolejnych transferach do naszego klubu, ale póki co mamy nadzieję na dobry występ Stalowców w środowy wieczór.

Sparing nr 5

Odra II Opole - Stal Brzeg

03.02.2020 (środa), godz. 18:00

Boisko przy ul. Hallera 6 w Opolu.