Dbając o siebie możesz wspomóc klub

Przerwa w rozgrywkach spowodowana coronawirusem wciąż się przedłuża i wciąż nie wiadomo, kiedy i czy wyjdziemy na boiska. Zdajemy sobie oczywiście sprawę że w dzisiejszych czasach piłka nożna schodzi na dalszy plan a najważniejsze jest oczywiście życie i zdrowie, dlatego też wychodzimy z propozycją do Was.

W tych trudnych dla wszystkich czasach mamy dla Was interesującą propozycję ochrony własnego zdrowia ale także wsparcia klubu. Mimo trudnych czasów wciąż możemy liczyć na naszych przyjaciół, którzy postanowili uszyć maseczki ochronne a cały dochód z ich sprzedaży przeznaczyć na klub!

Maseczki bawełniane z gumką oraz warstwą filtrującą – wielokrotnego użytku. Cena jednej sztuki to 9 zł a cały dochód zostanie przeznaczony na działalność klubu.

Pamiętajmy, iż od najbliższego czwartku, każdy przebywający w przestrzeni publicznej, zobowiązany jest do zakrywania twarzy oraz nosa.

Zapisy oraz możliwość zakupu na naszym profilu FB poprzez wiadomość prywatną.

Zachęcamy do zakupu, bo dbając o własne zdrowie możecie także wspomóc klub.